Вельбівненці пропустили перший гол

31 Жовтня 2018, 10:19
3673

У футбольній першості Рівненщини зіграно 6-й тур, у якому забивали всі команди, а перемагали лише гості. У неділю, 28 жовтня, вельбівненці завітали до Володимирця на матч із місцевою «Енергією», яка всі попередні матчі зводила винятково до нічиєї. Натомість ФК «Вельбівно» не пропустив жодного гола у фінальному етапі.

Незважаючи на прохолодну осінню погоду, на місцевому стадіоні «Янтар» зібралося понад 200 вболівальників, які з перших хвилин гнали своїх улюбленців уперед. Володимирчани час від часу створювали моменти біля володінь Максима Юрчука, але м’яч уперто не йшов у ворота. На 21 хв. капітан «Енергії» Василь Новицький відкрив рахунок у матчі. Вельбівненці відразу кинулися відігруватися й на 34 хв. Федір Очеретяний невідпорним ударом пробив Дмитра Андрєєва – 1:1. До кінця тайму команди грали обережно, хоча створювали напівмоменти.

Друга сорокап’ятихвилинка розпочалася з атак господарів, однак відзначитися вдалося гостям. На 64 хв. після чергового штурму Федір Очеретяний оформив дубль і вивів «Вельбівно» вперед. Після пропущеного гола господарі з усіх сил намагалися зрівняти рахунок, випустивши на поле нових футболістів. Однак наші земляки впевнено боронили свої володіння, подекуди грубо порушуючи правила й нариваючись на штрафні удари. Однак ні стандарти, ні позиційні атаки не допомогли господарям удруге пробити Максима Юрчука.

1:2 – вольова перемога вельбівненців, яка наблизила їх до Першої ліги. Обидві команди перервали свої серії: володимирчани нічийну, вельбівненці – без пропущеного м’яча.

Першість Рівненської області. Друга ліга. Фінальний етап. 6-й тур. 200 глядачів.

«Енергія» (Володимирець) – ФК «Вельбівно» – 1:2 (1:1).

«Енергія»: Дмитро Андрєєв (в), Дмитро Кітун, Ігор Лабунський, Ігор Кисіль (Олександр Гаврилюк, 72), Роман Трохимчук, Роман Хондока (Сергій Бурма, 85), Сергій Дячук, Олександр Васьковець (Ігор Черевач, 46), Дмитро Дацький (Олександр Манзик, 59), Віктор Супрунюк (Роман Дацький, 77), Василь Новицький (к).

ФК «Вельбівно»: Максим Юрчук (в), Вадим Тишкун, Антон Федорчук, Олександр Ващук, Віталій Кравчук (к), Станіслав Валящук (Михайло Гомонець, 67), Владислав Міськов, Юрій Гриценко, Олег Груша, Федір Очеретяний, Сергій Непомнящий (Вадим Чубик, 90).

Голи: Василь Новицький, 21 – Федір Очеретяний, 34, 64.

Попередження: Василь Новицький, 51, Олександр Гаврилюк, 80 – Федір Очеретяний, 45, Владислав Міськов, 73, Михайло Гомонець, 76, Віталій Кравчук, 85.

Головний арбітр: Сергій Яремчук (Рівне).

Інші матчі 6-го туру звершилися з однаковим рахунком і вольовими перемогами гостей:

«Свиспан» (Костопіль) – «Лісівник» (Дубровиця) – 2:3

«Полісся» (Малятин) – «Колос» (Рачин) – 2:3.

«ОТГ Клевань-Оржів» – «Локомотив» (Здолбунів) – 2:3.

Після екватора другого кола ФК «Вельбівно» впевнено лідирує в турнірній таблиці й у наступному турі може офіційно оформити чемпіонство. Потрібно не програти або сподіватися на осічку здолбунівського «Локомотива».

2

У суботу, 3 листопада, до Вельбівного завітають футболісти об’єднаної територіальної громади «Клевань-Оржів», яких у першому колі вдалося здолати завдяки дублю Сергія Непомнящого. Початок поєдинку о 14:00.