Дубль Непомнящого приносить перемогу

08 Жовтня 2018, 21:31
Суперник вельбівненців - футболісти ОТГ «Клевань-Оржів» 4354
Суперник вельбівненців - футболісти ОТГ «Клевань-Оржів»

Відбувся передостанній тур першого кола у футбольній першості Рівненської області. У неділю, 7 жовтня, ФК «Вельбівно» завітав до Клеваня, де зіграв із командою місцевої ОТГ. Зважаючи на турнірну таблицю, це була зустріч між лідером і аутсайдером.

Наші земляки, підтверджуючи своє чемпіонське реноме, відразу заволоділи ініціативою й активно дошкуляли володінням Романа Буняка. Однак захист клеванців не давав тріщини. Упродовж усього першого тайму гра тривала на зустрічних курсах, проте забити не вдалося жодній із команд.

Після перерви суперники відповідали атакою на атаку, однак голкіпери надійно боронили свої володіння. Переломний момент відбувся на 67 хв., коли захист клеванців не за правилами зірвав черговий спурт футболістів із Вельбівного. Максим Фірсов без вагань указав на одинадцятиметрову позначку, а Сергій Непомнящий відкрив рахунок у матчі. Після забитого м’яча клеванці ще більше розкрилися, намагаючись вирівняти ситуацію на полі, однак наша оборона була непробивною. На 82 хв. після чергового штурму Сергій Непомнящий удруге забив у ворота Романа Буняка. Спроби ОТГ «Клевань-Оржів» відновити інтригу в матчі виявилися безуспішними. 0:2 – на вершині турнірної таблиці без змін.

Першість Рівненської області. Друга ліга. Фінальний етап. 3-й тур. 150 глядачів.

ОТГ «Клевань-Оржів» – ФК «Вельбівно» – 0:2 (0:0).

ОТГ «Клевань-Оржів»: Роман Буняк (в), Андрій Васильків (Валентин Онофрійчук, 67), Павло Делідон, Руслан Ревут, Сергій Чоланюк (к), Віталій Савранський, Володимир Ніколайчук, Юрій Осташевський, Дмитро Онофрійчук (Юрій Корсюк, 54), Владислав Пуц (Микола Тимощук, 85), Петро Мігна.

ФК «Вельбівно»: Максим Юрчук (в), Станіслав Валящук, Сергій Ковальчук, Віталій Кравчук (к), Олександр Ващук, Федір Очеретяний (Владислав Буян, 87), Михайло Гомонець (Антон Федорчук, 46), Владислав Міськов (Вадим Чубик, 65), Юрій Гриценко, Олег Груша, Сергій Непомнящий.

Попередження: Владислав Пуц, 25, Андрій Васильків, 56 – Станіслав Валящук, 20.

Головний арбітр: Максим Фірсов (Рівне).