Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ідеї, підглянуті в європейських містах, проти інноваційних методик: за посаду директора музею змагаються Микола Бендюк та Андрій Брижук

17:03 30.05.2018
860

Завершився прийом документів на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Державний історико-культурний заповідник м. Острога».

За офіційним повідомленням управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації, за посаду змагаються двоє кандидатів – Микола Бендюк та Андрій Брижук.

Микола Бендюк – реставратор у Національному університеті «Острозька академія», художник-реставратор Державного історико-культурного заповідника Острога, мистецтвознавець, краєзнавець, історик, колекціонер, автор численних наукових праць.

З-поміж професійних навиків Микола Миколайович називає участь у заснуванні Музею Острозької академії, керівництво організацією «Братство ім. Князів Острозьких», організацію мистецьких пленерів спільно зі Спілкою художників України. М. Бендюк – автор понад 70 статей, наукових та науково-популярних книг із краєзнавства. Упродовж 1988–1991 рр отримував прокурорські попередження «за антирадянську та антикомуністичну діяльність»


Андрій Брижук – працівник Музею історії Острозької академії (від 2014 року), аспірант НаУОА (від 2017 року). Він має офіційний стаж роботи в сфері культури (4 роки) та додатково 5-річний волонтерський досвід в Музеї історії Острозької академії, є співавтором та членом ініціативної групи проекту «Культурний барбакан».


Микола Бендюк на посаді директора Державного історико-культурного заповідника Острога вбачає три основні напрямки роботи: збереження, дослідження, популяризація. Особливо ревно ставиться пан Микола до збереження таких пам’яток, Мурована та Кругла вежі, Межиріцький монастир, Заславська брама та ін.. Також уважає, що планування і проведення виставок у музеях заповідника повинні бути не просто кількісними показниками в звіті, а й бути креативними та спонукати туристів відвідувати Острог.

Детальніше з планами можна ознайомитися тут.

Андрій Брижук планує оновити образ заповідника, зокрема щодо відкритості доступу до колекцій, забезпечити наукову та інноваційну діяльність у музеях, розвивати міжнародне партнерство та розширити музейні площі, популяризувати діяльність музею через друк каталогів і публікацій, інтернет-видання,співпрацю з радіо й телебаченням.

Детальніше з планами можна ознайомитися тут.

;
Коментарі
19 серпня
Вчора
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин