Острозького скульптора підозрюють у вбивстві жінки та замаху на умисне вбивство

26 Лютого 2020, 11:50
11350

Чоловіка із важкою травмою голови в під’їзді будинку на вулиці Городище міста Острог 23 лютого близько 23 години побачив місцевий житель та одразу повідомив до поліції і викликав «швидку». 

Слідчо-оперативна група встановила, що 52-річний житель села Розваж підпрацьовував скульптором, використовуючи господарське приміщення. Того вечора він розпивав алкогольні напої разом із односельцем. Між ними виник конфлікт, в ході якого 30-річному чоловікові старший завдав удари по голові, ймовірно сокирою. Потерпілому вдалося втекти. Медики діагностували в нього рубані рани голови, відкритий перелом потиличної та лобної кісток голови, відкриту черепно-мозкову травму та забій головного мозку. Нині 30-річний потерпілий перебуває в реанімації.


 


Причетного до злочину зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. 

Крім того, під час огляду місця події поліцейські виявили у каналізаційній шахті тіло жінки, закопане попелом. Загиблою виявилася 49-річна острожанка, яка зникла близько місяця тому. На її тілі правоохоронці виявили ножове поранення грудної клітки. 


Наразі зловмисник спілкується зі слідчими. Досудове розслідування триває. Підозрюваному загрожує довічне позбавлення волі, - повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Коментарі
26 Лютого 2020, 15:50
Видалення коментів- добра традиція сайту? Всі ж все знають, що приховувати?
26 Лютого 2020, 16:25
Шановні читачі, коментарі в яких назване прізвище підозрюваного видалені, оскільки триває слідство. Зважаючи на існування презумпції невинуватості ( це правовий принцип, за яким щодо особи, яка підозрюється у вчиненні злочину, припускається невинність до того часу, поки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому законодавством, і встановлено вироком суду, який набрав законної сили), просимо утриматися від називання конкретних імен.
26 Лютого 2020, 18:59
Слідчо-оперативна група встановила, що 52-річний житель села Розваж підпрацьовував скульптором, використовуючи для цього підсобку на території складських приміщень одного із навчальних закладів Острога... Чому вже видалили з текту , що це відбулося на териротії ї складських приміщень одного із навчальних закладів Острога? Це територія академії.(
26 Лютого 2020, 20:09
А чому підпрацьовував? Хіба ж офіційно він там не працював? Це вже так дистанціюються від підозрюваного?
26 Лютого 2020, 22:40
https://www.youtube.com/watch?v=rk2iQB_JUF0&amp;amp;feature=share&amp;amp;fbclid=IwAR3NnXkdqYnyuUJOUuIi7T4P-u2aUO0v3o1m5FKBuZaY3bUn2vbpKBFiM10<br/>Які ж секрети?
27 Лютого 2020, 18:22
Район. Острог. Здається , ви живете в кам'яному віці, попри те , що створили інтернет- видання. Думаю, ніхто не стверджував , що А..... ... еее... скульптор убив жінку. То до чого тут презумпція невинуватості ??? І скільки в Острозі тих скульпторів?
28 Лютого 2020, 13:02
Читачу, навіщо дистанціюватися від підозрюваного вже якщо &amp;quot;дистанціювання&amp;quot; відбулося ще в серпні 2019 р.?