День фахівця з безпеки та іменини Валентина Стрільця: кого вітати 12 листопада

12 Листопада 2019, 09:13
3830

Доброго ранку, шановні читачі!

На календарі вівторок, 12 листопада.

Нехай для вас буде абсолютно не важливо, який сьогодні день тижня. Основне прожити його з користю, адже це ще один щасливий день Вашого життя.

День ангела сьогодні у Зиновія, Артема, Марка, Олени, Стефани, Зиновія, Олександра, Макара, Максима.

12 листопада День фахівця з безпеки – міжгалузеве свято, що об’єднує всіх учасників ринку, професіоналів галузі безпеки в широкому сенсі слова. Ініціатором свята виступив найбільший Інтернет-портал з безпеки Sec.Ru. Традиційно, в рамках урочистої програми відбудеться нагородження фіналісток конкурсу «Міс Безпека». Свято відзначається з 2005 року.

Сьогодні День народження відзначає Валентин Стрілець, голова Острозької районної федерації футболу. Вітаємо зі святом, зичимо професійних успіхів, особистих перемог і  великого щастя!!!

У народі 12 листопада називали Синиччиним святом або святом рибалок і мисливців.Саме в цей день майстрували для цього птаха годівниці, підгодовували синичок і вірили, що якщо вони залетять у двір, то в будинку обов'язково буде щастя.

У православній церкві 12 листопада вшановують пам'ять мученика єпископа Егейського Зиновія і мучениці Зиновії, яка припадала йому сестрою. Обидва мученики народилися в благочестивій родині приблизно в III столітті на території Каппадокії. Вони рано залишилися сиротами. Вирішивши роздати свою спадщину бідним людям, вони присвятили себе Богу. В нагороду Зіновій отримав дар чудотворення і за допомогою молитви став зціляти хворих. В результаті, про це дізналися мешканці міста і обрали Зіновія єпископом. Однак коли влада зосередилася в руках імператора Діоклетіана, почалися масові гоніння відносно прихильників християнської віри. Це призвело в тому, що Зиновія заарештували і стали вимагати відмовитися від Христа. Однак Зіновій у своїх переконаннях залишився непохитний, за що був підданий численним тортурам. Дізнавшись про це, Зіновія сама з'явилася на суд, в результаті чого, її стратили разом з братом.

Народні прикмети 12 листопада:

  1. Заєць дорогу перебіг — до невдачі в справах
  2. Побачити зграю вовків 12 листопада — бути війні, мору або іншого великого горя
  3. Якщо птахів підгодувати - це призведе до удачі у всьому
  4. Багато синиць біля будинку - прикмета, що скоро настануть холоди
  5. Снігур засвистів 12 листопада — скоро настане зима, і вдарять морози
  6. Синиця у двір залетіла - це щасливий знак
  7. Вовки зібралися в зграї 12 листопада — наступного року обіцяє бути голодним
  8. Сніг 12 листопада випав у вигляді дрібної крупи — чекай сильних морозів
  9. Багато синиць з'явилося — скоро буде похолодання
  10. Синиці клюють кору з дерев — скоро встановиться дощова і сира погода
  11. Синиці з раннього ранку співають — чекай морозу вночі
  12. Мисливець в цей день зловив зайця, а рибалка — червону рибу, значить, весь рік промисел вдалим буде
  13. Якщо дівчина поїсть заячини в цей день, то, згідно з прикметами, стане красивою і матиме велику кількість кавалерів
  14. Зустріти на дорозі вовка — буде велика біда

Цей день в історії:

  • 1648 — по виплаті відкупного козацькі сили зняли облогу Замостя.
  • 1871 — у Одесі дебютує як актор-професіонал Марко Кропивницький, український актор та режисер, у складі трупи народного російського театру графів Маркових і Чернишова (у виставі за п'єсою Квітки-Основ'яненка «Сватання на Гончарівці»).
  • 1918 — Гетьман України Павло Скоропадський узаконив автокефалію Української Православної Церкви (УАПЦ)
  • 1918 — Австрія була проголошена республікою 1922 — відкрили Київську картинну галерею
  • 1925 — створена «Леґія українських націоналістів» на з'їзді представників Українського Національного об'єднання i Союзу Визволення України у Празі
  • 1944 — 14-та Галицька добровольча дивізія зброї СС перейменована на 14-ту Військову гренадерську дивізію СС (Першу українську)
  • 1967 — у Нью-Йорку (США) відбувся Перший Світовий Конгрес вільних українців.
  • 1992 — починаючи з 23-ї години було припинено функціонування рубля у грошовому обігові на території України. Єдиним законним засобом платежу став український карбованець, якого в готівковому обігу представляв купон Національного банку України.
  • 2001 — на міському цвинтарі Севастополя з військовими почестями поховано капітан-лейтенанта Дениса Пшеничникова та мічмана Віталія Романюка, що загинули внаслідок аварії на підводному човні «Курськ».
  • 2009 — в Харкові в приміщенні Спілки української молоді відбулася академія, на якій було проголошено та вперше відзначено День українськомовної преси.
  •  2014 — цього дня вперше в історії на поверхню комети (Чурюмова — Герасименко) було спущено космічний апарат.
Коментар
26/04/2024 Четвер
25.04.2024