Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Острозька райлікарня отримає техніку для кардіологічного відділення

11:16 06.11.2018
662

Острозька центральна районна лікарня, як і решта районних медзакладів, отримає діагностичну техніку для кардіологічного відділення. Це буде зроблено в межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

30 жовтня в присутності спеціальної комісії з відбору Рівненської ОДА та журналістів відбулося процедура публічного розкриття цінових пропозицій по закупівлі 19 електрокардіографів, 19 приладів цілодобового Холтерівського моніторування та 19 систем для проведення тредміл-тесту, – повідомляють Новини по-рівненськи.

Відбулося розкриття тендерних пропозицій щодо закупівлі обладнання для лікарень Рівненщини. Йдеться про придбання обладнання, яке суттєво підвищить рівень діагностики хвороб системи кровообігу. В більшості лікарень нашої області подібного устаткування до цього часу не було, – розповів керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок.

У результаті тендеру техніку отримають 19 медичних закладів у Рівненській області: усі районні лікарні, Рівненська обласна лікарня та дві рівненські міські лікарні. Ці «медичні обновки» установлять у кардіологічних відділеннях і завдяки їм медики зможуть відслідковувати стан кровоносної системи пацієнта впродовж доби. Крім цього, тредміл-тест дає змогу виміряти показники активності серця та тиск під час навантаження. Комбінація всіх діагностичних пристроїв дає змогу точно встановити діагноз на базі районних та міських медзакладів.

Коментарі
18 червня
Сьогодні
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин