Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Боротьба за ЄС на Рівненщині триває

15:14 08.04.2020
1584

Одним із найбільш обговорюваних питань березня були розпуск Рівненської територіальної партійної організації та припинення членства в партії осіб, які реєструвалися в Рівненській області.

Одразу ж у Києві вирішили, що подальшим перезавантаження політичного осередку на Рівненщині буде займатися журналіст з колись «рівненською пропискою» Віталій Гайдукевич. Тоді він у численних інтерв’ю та коментарях у мережі розповідав про принципи за якими планується наступна робота. Зокрема, наголошував, що перезавантаження має стати своєрідним соціальним ліфтом для справжніх ідейних партійців.


Як повідомили на офіційному сайті партії «Європейська Солідарність» рішенням президії центральної ради від 18 березня 2020 року було розпущено Рівненську територіальну партійну організацію.

«Дане рішення було ухвалено в результаті систематичного невиконання статутних та ідеологічних завдань партії і доручень центрального апарату», - пояснюють на офіційному сайті ЄС.

Разом з тим, таке рішення пов’язують із конфліктом всередині організації між екс-головами облдержадміністрації Віталієм Чугунніковим та Олексієм Муляренком. Кажуть, вирішальним моментом стала участь Чугуннікова у прес-конференції з представниками інших фракцій обласної ради. Пресу запросив, а депутатам про участь і позицію, яку відстоював від імені всієї фракції забув сказати. Після таких одноосібних рішень депутатська більшість членів партії «ЄС» у фракції облради прийняла рішення переобрати керівника фракції. Обрали Віталія Ундіра, депутата, який в обласній раді представляє Острожчину. До речі, одного з двох членів партії «ЄС» та єдиного кандидата від усе тієї ж партії «ЄС» на минулих позачергових виборах до Верховної Ради від 153 виборчого округа.


Тим часом, розгорнулися чергові баталії за партію. Спочатку Олексій Муляренко боровся за свою приналежність до «Європейської Солідарності». Навіть, говорилося про готовність адвокатів Олексія Віталійовича оскаржити згадане рішення президії партії про розпуск у суді. Станом на сьогодні такого позову до суду не надходило, але ніхто не виключає його появу.

Паралельно у всіх регіональних ЗМІ поширюються матеріали про вихід Муляренка з партії, після чого з’являється рейтинг, в якому представлено Олексія Віталійовича, як одного з кращих очільників області. Відтак, поки не зрозумілою залишається перспектива його політичної кар’єри.


Поки Віталій Гайдукевич курує «ЄС» в області, питанням збору заяв на вступ до партії, підготовки документів і подальшої їх відправки до центрального апарату партії займається Інна Дмитренко. До речі, все те саме в партії вона робила і до цього. Правда, під чіткою опікою Віталія Чугуннікова. Саме така «нова» особистість справді «перезавантажить» партію. Під час зустрічей з п отенційними партійцями Інна Дмитренко й надалі пояснює всім, що Чугунніков продовжить керувати партією, посилаючись на його столичну партійну підтримку з боку Марії Іонової та Віталія Ковальчука.


Не пасе задніх і сам Віталій Семенович. На зустрічах із впливовими людьми екс-голова облдержадміністрації пропонує приєднуватися до «перезавантаженої партії». Як стверджують поінформовані джерела, Віталій Чугунніков має амбіції лише до обласної політики, місто Рівне його не цікавить.


Все більше стає зрозумілим, що потенціал партійного бренду «ЄС» на Рівненщині є. Разом з тим, залишається питання, чи поверне «перезавантаження» в партію справжніх прихильників «Європейської Солідарності». Інакше, партію чекає справжнє фіаско на місцевих виборах. Результат побачимо вже восени.


Коментарі
30 травня
Вчора
28.05.2020
27.05.2020
26.05.2020
25.05.2020
24.05.2020
23.05.2020