Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Кому я кожного місяця дарую кошти?» – острожани про невивезене сміття

10:10 03.04.2018
1188

Наближається Великдень, одне з найбільших християнських свят. Усі люди квапляться прибрати свої оселі та обійстя, однак комунальні служби, здається, забули про передсвяткову прибирання.

На деяких вулицях Острога вже 4-5 днів не вивозять переповнені сміттєві контейнери.В інших місцях назбиралися непобутові відходи


Зауважимо, що така ситуація не мало обурює містян. Зокрема в соціальній мережі Фейсбук на локальній сторінці острожани активно обговорюють проблему.

І кому я кожeн місяць дарую важко зароблeні гроші? Аджe в квитанції чітко вказана сума «за вивіз сміття», – обурюється острожанка Валентина.


Проблема в тім, що контейнери не просто переповнені, а й навколо них повно пакетів, де «хазяйнують» тварини, що рознесуть сміття по вулицях і дворах.


Між тим, ще 2010 року Острозька міська рада вказувала, що постійне приведення території міста у належний стан за рахунок коштів міського бюджету неможливе, оскільки це не забезпечує відповідальне ставлення мешканців міста та суб'єктів господарювання до питань із благоустрою.

Водночас у місті продовжує діяти інспекція з благоустрою, яка відповідає за належний санітарний стан вулиць, а в квитанціях щомісяця вказана плата за вивезення сміття.

Нагадаємо, що це проблема не одного дня чи місяця:

Чому Острог перетворюється в місто-смітник?

Без правил та культури: прибирання по-острозьки

Коментарі

читач

10:56 03.04.2018

цитата;"Вивезення сміття неможливе, оскільки це не забезпечує відповідальне ставлення мешканців міста та суб'єктів господарювання до питань із благоустрою..."
Вивезення в принципі не повинно виховувати, це батьки роблять з дитинства особистим прикладом. Вивезення сміття повинно просто бути! Причому регулярно!

Віра

22:35 03.04.2018

прикро,що по вулиці Вишенського взагалі сміття можна викинути лише в суботу. А викинути його треба самостійно на вантажівку з бортами, вище свого зросту. А що робити якщо субота в деяких людей робочий день?

20 лютого
Вчора
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин