Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Народний аматорський театр Рівненського міського палацу культури
Народний аматорський театр Рівненського міського палацу культури

Другий день театральної осені розважав острожан виставами про мрію

10:23 19.11.2018
1315

В Острозі триває обласний фестиваль «Палітра театральної осені». Стартував фестиваль у суботу, 17 листопада. Першого дня глядачів Острога розважали гості з Рівного та Березного.

В Острозі стартувала театральна осінь

У неділю, 18 листопада, фестиваль продовжили Народний аматорський театр Рівненського міського палацу культури та Народний аматорський театр мініатюр ВІА «Пріма» Сарненського районного будинку культури.

Рівняни запропонували увазі глядачів виставу за мотивами повісті К. Сергієнка «Люди – не собаки, собаки – теж люди» (режисерка – Олена Гордійчук). Головні герої спектаклю – безпритульні пси, які живуть у Яру й шукають дверцята в Країну Собачої Мрії. Сценічне дійство було сповнене міркувань про дружбу, свободу, сенс життя. Колективу Народного аматорського театру Рівненського міського палацу культури глядачі аплодували стоячи.


«Які слова я б сьогодні не добирала, щоб відгукнутися про виставу, я, мабуть, не зможу. Найкращим відгуком і моїм, і всіх присутніх у цій залі, були сльози на очах упродовж усієї вистави. Вам удалося настільки влучно передати задум автора! Ви не аматори, ви заслуговуєте звання народних артистів», – прокоментувала начальниця відділу культури і туризму Острозької РДА Марія Кузьмінчук.


Народний аматорський театр мініатюр ВІА «Пріма» під керівництвом режисерки Сніжани Вакулко на сцені Острозького районного будинку культури представив пантоміму «Вішалка», одноактну п’єсу-фантазію «Мріяти не забороняється, або Історія Попелюшки повторюється» та мініатюру «Розмова неньки-України з доньками». Гості зі Сарненщини продовжили тему мрій. Героїня пантоміми вдало зобразила те, що навіть звичайна дівчина може бути надзвичайно талановитою. В «Історії Попелюшки» йшлося про те, що мрії рано чи пізно стають реальністю, якщо дуже забажати. А в розмові України з доньками глядачі побачили непідробну любов до рідної землі. Завершився виступ виконанням патріотичної пісні.«Вітаємо цей чудовий колектив на нашому фестивалі. Уважаємо, що він продемонстрував різні грані свої творчості – від гумористичного до серйозних тем. Звання «Народний аматорський колектив» сарненчани підтверджують!», – відгукнувся заслужений діяч мистецтв України, старший викладач кафедри театральної режисури РДГУ Юрій Мельничук


Після завершення виступів театрали, як і вчора, отримали свідоцтва, що вони підтвердили звання «Народний аматорський колектив», грамоти учасників та сувенір про згадку.

Коментарі

12

10:31 19.11.2018

було класно

24 липня
Вчора
22.07.2019
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин