Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Олексій Титаренко (театр «Сонях» м Рівне)
Олексій Титаренко (театр «Сонях» м Рівне)

В Острозі стартувала театральна осінь

10:23 18.11.2018
1257

В Острозі розпочалася театральна осінь. На сцені районного будинку культури стартував обласний фестиваль театрального мистецтва «Палітра театральної осені».

Відкриття фестивалю відбулося в суботу, 17 листопада.

З вітальним словом до присутніх виступила Марія Кузьмінчук, яка розповіла, що впродовж листопада–грудня на сцені Острога та Межиріча виступить вісім театральних колективів, та побажала глядачам насолоди від перегляду вистав, а колективам – успіху.

Спостерігали за перебігом дійства на сцені заслужений діяч мистецтв України, старший викладач кафедри театральної режисури РДГУ Юрій Мельничук, режисер рівненського суспільного телебачення, заслужений працівник культури України Анатолій Бабак, методистка Рівненського обласного центру народної творчості Ірина Бабак, начальниця відділу культури і туризму Острозької РДА Марія Кузьмінчук. Саме це поважне журі приймало рішення про підтвердження колективами звання народного.

Першим серця острозьких глядачів підкорював народний аматорський театр «Сонях» із міста Рівне. Гості показали на сцені пластичну виставу польського драматурга Януша Гловацького «Шоу «Попелюха» (режисер – Анастасія Титаренко).Зал зі замиранням стежив дією на сцені та вітав артистів теплими оплесками.

«Ми не вперше в Острозі і нам приємно сюди повертатися. Тут завжди тепло зустрічають. Думаю, це не остання наша зустріч. Дякую за увагу!» – відгукнувся про фестиваль Олексій Титаренко, актор, художній керівник театру «Сонях»

Наступним на сцену вийшов народний аматорський театр Березнівського районного будинку культури, який продемонстрував уривок із драми Бориса Боровця «На своїй землі» (режисерка – Наталія Мельник).


«Найважливіше, що треба відзначити у виступі цього театру, що вистави зроблена на місцевому патріотичному матеріалі. Певно, таких постановок матеріалу бракує нашим театрам. Дякую, що виводите на сцену наших героїв. Думаю, це дуже важливо, бо знайшло неабиякий відгук у глядачів» – підсумував виступ Юрій Мельничук.


У неділю, 18 листопада, острожан чекають виступи театрів із Рівного та Сарн.

Детальну афішу шукайте тут.

Коментарі

Князь Острозький

13:25 18.11.2018

Не требу було починати першим спектаклем. В житті і так море негативу, а бачити його зі сцени...Ті і не всім було зрозуміло, про що йдеться. Специфічна вистава...

читач

13:38 18.11.2018

Чому не написали назви спектаклів? Люди повинні знати на що ідуть.

читач

19:14 18.11.2018

сьогодні вистави набагато цікавіші

24 липня
Вчора
22.07.2019
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин