Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Керівники району та Острога разом зі студентами говорили про децентралізацію

09:56 25.11.2017
574

Заступник голови районної ради Надія Дем’янчук, голова Острозької РДА Богдан Турович та секретар Острозької міської ради Іван Ткачук взяли участь у практичному семінарі студентів 3 курсу навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського.

В рамках дисципліни «Муніципальне право» студенти виконали практичний проект «Децентралізація в дії», в ході якого досліджували актуальні питання щодо можливості об’єднання територіальної громади Острога та сільських рад в межах Острозького району, повідомляє сайт Острозької РДА.

Студентам був запропонований перелік пунктів, за якими вони мали охарактеризувати кожну з сільських рад.


Активним, цікавим та інформативним виявилось заняття як для студентів так і для гостей. Багато коментарів, запитань прозвучало в обидві сторони учасників. Більше уваги звертали саме на власну думку студентів, їхнє майбутнє бачення цієї реформи в Україні. Перспективи та недоліки розвитку.

«Для себе ми зрозуміли, що маємо провести широку інформаційну кампанію для населення щодо переваг створення об’єднаної територіальної громади з центром в місті Острог» - говорить Богдан Турович.


Коментарі
23 січня
Сьогодні
Вчора
21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин