Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Студентів Острозької академії кличуть до лав патрульної поліції
16:45 12.09.2017
231

До Національного університету «Острозька академія» 6 вересня завітали працівники патрульної поліції міста Рівного. Метою їхнього приїзду було залучити студентів університету до співпраці.

Командир батальйону УПП в місті Рівному ДПП Андрій Лісінчук, а також інспектор роти № 3 УПП в місті Рівному ДПП Віталія Полунець розповіли студентам про особливості своєї роботи. Зокрема, полісмени ознайомили молодь з правилами відбору до поліції й обговорили разом зі спудеями змодельовані ситуації у формі «запитання-відповідь», повідомляє сайт Національного університету «Острозька академія».

«Ми хочемо поповнювати наші лави молодими працівниками. Тому сьогодні завітали до Острозької академії, бо в стінах вашої альма-матер виховують саме такі патріотичні риси, які потрібні для нашої роботи», –зазначив під час зустрічі командир батальйону УПП в місті Рівному ДПП Андрій Лісінчук.


Також працівники патрульної поліції наголосили на тому, що вступити до поліцейської академії можна буде тільки через тривалий відбір. Тому навчатися там зможе не кожний.

« Потрібно скласти відповідні тести, пройти медичне обстеження, військову підготовку тощо. У нас повинні працювати витривалі, стресостійкі та обізнані в своїй справі люди. Наразі в наших відділеннях працюють в середньому двадцятип’ятирічні полісмени. Ми будуємо нову систему», – додав Андрій Лісінчук.

Роботу патрульного поліцейського та навчання в університеті можна поєднувати, запевняють Віталія Полунець та Андрій Лісінчук. Тому студенти можуть вільно подавати свої заявки у набір до поліції.


«Насправді, я загорівся ідеєю подати заявку до набору вже на початку зустрічі. Хоча навчаюся тільки на четвертому курсі, але думаю, що це не проблема, оскільки можна перевестися на індивідуальний план. Ще в дитинстві була мрія ходити в формі полісмена та слідкувати за порядком. Тому хочу спробувати свої сили у цьому напрямку», – ділиться враженнями студент 4 курсу спеціальності «Облік і аудит» економічного факультету Дмитро Кондратюк.

Коментарі
20 листопада
Вчора
18.11.2017
17.11.2017
16.11.2017
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин