Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як в Острозькій академії обирали «Гальшку 2017»

10:39 26.03.2017
1407

Конкурс красунь НаУ «Острозька академія» відбувся 23 березня. За традицією участь взяло 6 учасниць, які представляли свої факультети. Дійство відбулося у Культурно-мистецькому центрі університету.

Членами журі були режисер Микола Кінах, художник-реставратор Микола Бендюк, директор музею Острозької академії Анастасія Хеленюк, начальник Острозького відділу культури та туризму Ольга Лозюк, колишній директор КМЦ Дарина Швая та депутат і приватний підприємець Вадим Бондарчук.

О18:10 на сцену виходять ведучі Вячеслав Бондар та переможниця минулорічного конкурсу Тетяна Оксенюк. Вони вітають присутніх та обмінюються компліментами.

«Дякую за оплески. Я впевнений, що всі вони були для нашої чарівної ведучої, яка виглядає сьогодні, як королева», – зазначив В’ячеслав Бондар.

Після цього на сцені з’являються 6 чарівних дівчат у вишуканих сукнях. Кожна з них претендує на звання «Гальшка 2017». У супроводі галантних кавалерів вони роблять реверанс, а вболівальники активно підтримують представниць своїх факультетів. Першою виходить Маряна Давидюк, а у залі лунає «Гума! Гума! Гума!».

Далі на сцені з’являється учасниця від інституту права ім. Малиновського Ірина Прокопчук. Після неї виходить Юлія Лашта, економічний факультет. Наступна Олександра Фомін представляє факультет міжнародних відносин. Ще одна красуня, яка підіймається на сцену Анастасія Арнова, яка презентує факультету політико-інформаційного менеджменту. Останньою з’являється представниця факультету романо-германських мов Анна Герасимчук.

Ведучі представляють гостям заходу шістьох членів журі та оголошують аукціон на місце сьомого члена суддівської колегії.

«Мінімальна ставка 50 грн, а кожен наступний крок 5 грн». – пояснює ведучий конкурсу. «Активніше! Це чудова можливість підтримати свій факультет», – додає ведуча.

За 650 грн місце було продане сьоме місце журі Ларисі Мініч, заступнику декана гуманітарного факультету.

Ведучі зазначають, що у залі триває голосування за титул «Міс глядацьких симпатій». Щоб проголосувати за свою улюбленицю, потрібно опустити в скриньку свій білет біля назви факультету учасниці.

Ведучі заходу оголошують перший конкурс під назвою«Представлення» й пояснюють критерії оцінювання. Кожній конкурсантці потрібно креативного розповісти про себе. Учасниці змінюють сукні і виходять по черзі на сцену.

Журі уважно спостерігають, а після виступів усіх дівчат оголошують бали. Організатори тим часом перешіптуються: «Все у всіх добре». Ведучі озвучують бали за перший конкурс: «Мар’яна Давидюк, Ірина Прокопчук, Юлія Лашта, Анастасія Арнова, Анна Герасимчук».

Ведучі «Гальшки 2017» оголошують наступний етап змагань – конкурс-нововведення «Філософський бліц» й пояснюють, що учасницям потрібно буде обрати зі скриньки одне запитання й відповісти на нього.

Суддівська колегія спантеличено перешіптується між собою. Виявилось, що ведучі не назвали конкурсантку Олександру Фомін, тому журі не виставило їй бали. Вони швидко виправляють свою помилку.«Кожна конкурсантка має 30 секунд на те, щоб обдумати свою відповідь і одну хвилину, аби її озвучити»,– продовжує В’ячеслав Бондар.

Дівчата відповідають на різноманітні питання: «Хто вас надихає?», «Яка людська риса для вас найцінніша?», «Що важливіше: жити у гармонії з іншими чи у гармонії з собою?», «Під яким девізом ви крокуєте по життю?», «Часто мозок людини порівнюють із шафою з шухлядками. Щоб ви поклали у кожну з них, якщо у шафі є 5 шухлядок?»

Судді знову беруть таблички з балами у руки й оцінюють кожну з претенденток на звання «Гальшки 2017» за 5-бальною шкалою. Цього разу було названо усіх.


«Таню, ти в дитинстві співала на стільчику перед рідними?» – запитує ведучий заходу свою колегу.

«Так, а до чого це?» – спантеличено відповідає Тетяна Оксенюк.

Тоді В’ячеслав пояснює, що зараз буде конкурс талантів і кожній учасниці потрібно представити свій талант.

Першою на сцені з’являється представниця гуманітарного факультету Мар’яна Давидюк. Вона грає на бандурі мелодію гурту Bon Jovi «It’s my life», а потім продовжує співати цю ж композицію.

Ірина Прокопчук з права теж співає пісню Сема Сміта «I'm not the only one» під акомпанемент гітари. Економістка Юлія Лашта вразила присутніх запальним танцем зі своїм партнером Максимом Процюком.

Олександра Фомін, що представляє факультет міжнародних відносин теж представила суддям танець, влаштувавши неабиякі пристрасті на сцені. А учасниця від політико-інформаційного менеджменту виконала чуттєву пісню Джамали «1944».

Анна Герасимчук від факультету романо-германських мов теж співала композицію Марії Яремчук «В чистім полі».Журі оголошують бали, а вболівальники активно підтримують свої конкурсанток оплесками й оваціями.

Останнім конкурсом був заповіт. Дівчата старанно, місцями сльозливо, декламують заповіт княжни Гальшки Острозької. Кожна з них намагається донести присутнім певне повідомлення. Хтось закликає бути собою, хтось до доброти й милосердя, хтось до любові.

«Гальшко!» - лунає на виступі одної з конкурсанток, а з залу жартома доноситься: «Га!». Зал бурхливо реагує на виступ кожної претендентки на звання «Гальшки – 2017».

Після виставлення балів за конкурс «Заповіт», судді покидають залу для ухвалення рішення. А тим часом представники кожного факультету та рідні конкурсанток вітають своїх учасниць, дарують квіти та кажуть слова вдячності. Гості заходу «змагаються» між собою, хто найкраще підтримає свою улюбленицю. Постійно лунають вигуки «РГМ!», «Еееконооміка», «Гума!», «Міжнародні», «Право» та «Пім!».


На сцену виходить голова Братства спудеї Сергій Дорош. Він вручає титул «Панна глядацьких симпатій» та нагороду від БС Мар’яні Давидюк, представниці гуманітарного факультету.

Продовжується нагородження. Титул «Панна артистичність» виборола представниця гуманітарного факультету острожанка Мар’яна Давидюк. Перемога у номінації «Панна елегантність» дісталась Анні Герасимчук. Звання «Панна талант» здобула Анастасія Арнова. «Панною екстраординарність» стала Олександра Фомін. Юлія Лашта була відзначена як «Панна грація». Ірина Прокопчук здобула титул «Панна вишуканість».


І ось довгоочікувана мить. Хто ж отримає такий бажаний титул «Гальшка – 2017»? Судді не довго тримають інтригу.

«Гальшкою року 2017» стала… Анна Герасимчук», – констатує журі.

Корону Анні передає переможниця минулорічного конкурсу Тетяна Оксенюк.


«Я сподіваюсь цей вечір для всіх залишиться казковим. Нехай ваші мрії збуваються. До нових зустрічей!» – прощаються ведучі заходу з гостями.

Та глядачі ще довго не розходяться, біжать на сцену та вітають своїх улюблениць. Хтось плаче, хтось сміється. Учасниці дякують своїм вболівальникам. Присутні фотографуються й активно обговорюють подію. Та потрохи зал пустіє, учасниці сходять зі сцени.

Ось так завершились та промайнули 2 з половиною години конкурсу «Гальшка 2017». Кожна з дівчат мала свою концепцію виступу, кожна намагалася щось донести присутнім, а не лише показати себе. Цим прекрасна кожна з претенденток на титул «Гальшка року». А нам залишається дочекатися наступної весни й наступного конкурсу «Гальшка 2018».

Автор:Вікторія БРОДОСЮК

Коментарі
22 квітня
Сьогодні
Вчора
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
16.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин