Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

ПриватБанк та Острозька академія розширюють співпрацю

09:21 10.02.2017
812

Найбільша банківська установа області – ПриватБанк, підтвердила ділову репутацію надійного партнера, та розширює межі співпраці з Національним університетом «Острозька академія».

Нові умови співробітництва державного банку з бюджетними установами передбачають можливість розміщувати навчальними закладами тимчасово вільні кошти на депозитних вкладах за найвищими на ринку відсотками. Відтак отримані додаткові доходи сприяють розвитку наукової бази, навчального потенціалу та розвитку освітніх програм.

Завдяки поєднанню новітніх технологій та світових стандартів банківського обслуговування ПриватБанк активно співпрацює з Національним університетом «Острозька академія» вже понад 14 років.

Викладачі, студенти, гості та відвідувачі університету мають можливість щодня користуватися банківськими послугами у відділенні, яке для зручності відкрито на території Острозької академії. Крім цього, біля університету, поруч зі студентським містечком, встановлено банкомати та термінали самообслуговування. Також у студентському кафетерії є можливість безготівково оплатити запашну каву чи смачний обід.

«За стільки років співпраці між університетом та банком склалися тісні добросусідські стосунки. Наша банківська установа пройшла етап стрімкого інноваційного розвитку та становлення як лідера банківського ринку. Наші послуги стали доступними в on-line режимі у форматі 24/7/365 в будь-якому куточку України та світ»,– розповідає керуючий Острозьким відділенням Північно-Західного РУ Олександр Пустовіт.

«Ми постійно долучаємось та сприяємо міжнародній діяльності університету. Зокрема, під час наукових закордонних відряджень та міжнародних конференцій, співробітників вишу супроводжують картки для виплат ПриватБанку, на які викладачі та студенти отримують заробітну плату і стипендію. Ними можна скористатися будь-де за кордоном: оплатити подорож, членські внески, готель, послуги чи транспорт» – додає пан Олександр

Студенти Національного університету «Острозької академія» завдяки співпраці з банківською установою можуть постійно удосконалювати практичні навички. ПриватБанк на постійній основі організував для них проходження практики on-line в банку, що дає можливість здобути знання та навички роботи в банківській сфері.

Важливо, що онлайн-практику в установі можуть проходити студенти не тільки фінансових і економічних, але й будь-яких інших спеціальностей академії. Після закінчення онлайн-практики всі студенти складають іспити та тести й отримують сертифікат про проходження практики з оцінками. При цьому викладачі та роботодавці можуть перевірити результати студентів на сайті практики. А найкращих практикантів зараховують до кадрового резерву ПриватБанку, що дає гарантію працевлаштування в банку після закінчення вишу.

Крім цього, двері відділення постійно відчинені для ознайомчих навчальних екскурсій. Викладачі та студенти мають можливість ознайомитися з роботою відділення ПриватБанку з середини. Тут завжди можна дізнатися, як працювати із банкоматами та терміналами, поспілкуватися з банківськими фахівцями та практично оцінити роботу новітніх банківських технологій.

Національний університет «Острозька академія» не перша установа, яка активно розвиває співпрацю з банком із розміщення коштів на депозитних рахунках. Із початку 2017 року ПриватБанк визнано переможцем тендерів на розміщення на депозитах тимчасово вільних коштів міських бюджетів більшості обласних центрів України. За повідомленням прес-служби, вкладником банку став також провідний національний оператор мобільного зв'язку – компанія "Київстар". Компанія і ПриватБанк підписали угоду про розміщення в банку корпоративного депозиту. Депозит компанії на суму 10 млн. грн. уже розміщений на рахунках банку.

ПриватБанк лідер українського ринку і входить в число 20 найбільших банків у Східній Європі. ПриватБанк надає послуги більш ніж 25 млн клієнтів. Згідно з дослідженням ринку банківських послуг, проведеному GFK Україна, на кінець IV кварталу 2015 року 48,4% клієнтів українських банків скористалися послугами ПриватБанку і кожен третій Українець (39,3% опитаних) вважають ПриватБанк своїм основним банком. Сьогодні понад 10 млн клієнтів використовують онлайн-платформу ПриватБанку - Приват24, а понад 5,5 млн клієнтів використовують мобільний додаток Приват24.

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії, заснованої у 1576 році князем Василем-Костянтином Острозьким та його племінницею — княжною Гальшкою Острозькою. Сьогодні Національний університет “Острозька академія” має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. Острозька академія відзначена 27-м призом «За якість» у Парижі, є членом Європейської асоціації університетів, Консорціуму українських університетів та Варшавського Університету, членом Східноєвропейської мережі університетів. Національний університет «Острозька академія» посів третю сходинку серед класичних університетів та шосту загалом у рейтингу вишів України за якісним показником абітурієнтів, є шестиразовим номінантом Книги рекордів України та занесений до Книги рекордів Гіннеса.

Коментарі
22 квітня
Сьогодні
Вчора
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
16.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин