Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Поліцейська Іванна Бояківська: Хотілося бути максимально корисною для людей, які потребують захисту

17:00 21.11.2016
1562

Тема Нової Поліції в нашій країні продовжує залишатись однією з самих актуальних. Хтось задоволений її роботою, хтось ні. Деякі працівники стали справжніми захисниками, деякі залишились «мєнтами».

У інтерв’ю Іванна Бояківська, випускниц Національного Університету «Острозька Академія», розповіла чому вирішила піти в лави Нової Поліції та як їй працюється у чоловічому колективі.

Привіт Іванно, приємно поспілкуватись з випускником Національного університету «Острозька Академія», я сам випускник академії. На якій спеціальності ти навчалась?

Привіт. Навзаєм. Я навчалася на спеціальності «Психологія»

Що саме тебе надихнуло піти працювати в Поліцію?

Потреба змінювати, змінювати своє місто, країну і сам підхід до вирішення проблем. Хотілося бути максимально корисною для людей, які потребують захисту.

Ким ти працювала після закінчення ВУЗУ?

До поліції працювала викладачем, психологом, проводила різноманітні тренінги особистісного розвитку.


Що тобі було найважче при відборі до лав поліції?

При відборі найважче - очікування результатів після кожного етапу. На навчанні, звісно, непросто було освоїти гори абсолютно нової інформації. Але інтерес допомагав долати втому та інші труднощі.

Ти була впевнена, що точно зумієш з усім впоратись?

О, ні. Для мене це була пригода. Таке собі випробування, кожен крок до цілі був наповнений тривожним очікуванням «а що далі?»

Головне, що ти впоралась. Ти гарна дівчина, як тобі працюється з особами чоловічої статті? З колегами лише робочі відносини, чи можливо отримувала запрошення на побачення?

В чоловічому колективі добре працювати. Відчуваю себе захищено. Мої колеги - дуже хороші, позитивні хлопці, з гарним почуттям гумору. Тож приємно бути в такому середовищі. Відносини у нас не просто робочі, а й дружні. Я заміжня, тому запрошення на побачення - не актуально.


В тебе вже були особливо небезпечні випадки на роботі?

Дивлячись як розглядати. Якби такі випадки трапилися зі мною до поліції, я б вважала їх екстремальними чи небезпечними, а тепер це просто робочі моменти.

А що ти можеш сказати про роботу нової поліції в Києві, адже там не все так добре, як у Рівному?

Іванна: Я можу говорити лиш про те, що знаю достеменно. Так, я знаю, що там непроста ситуація. Але, думаю, що налагодиться. Процес змін, знаєте, не лінійний. Підйоми, спади, але все буде добре.


Розмовляв: Денис АЛЕЙНІКОВ

Коментарі
22 квітня
Сьогодні
Вчора
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
16.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин