Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Голова студентського братства Мирослава Клічук: харизматичними можуть бути не лише люди, але й міста

12:33 25.10.2016
697

Мирослава Клічук голова Братства спудеїв Національного унівреситету «Острозька академія» – активна і непосидюча студентка 6 курсу Навчально-наукового інституту права ім. І.Малиновського. Любить громадську діяльність, подорожувати, фотографувати, поезію, що надихає, якісну музику і футбол. Тендітна дівчина, яка керує студентським товаристом навчального закладу.

Мирославо, розкажи, будь ласка, які обов'язки в голови Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія». Як давно ти знаходишся на цій посаді? Розкажи, як працює організація?

Обов’язків у голови Братства спудеїв насправді чимало – представляти й висловлювати позицію студентів; репрезентувати студентську громаду в адміністрації й перед викладачами; захищати права й інтереси студентства; допомагати студентам та вирішувати їхні проблеми; інформувати студентство; сприяти створенню належних умов для навчання, проживання й відпочинку студентів.

Братство спудеїв намагається робити все, що в його силах, щоб студенти ОА почували себе комфортно. На посаді голови Братства спудеїв перебуваю з весни цього року.


Яке найважливіше досягнення в студентському житті Острозької академії за останній період?

Досягнення – це поняття відносне. Для Братства спудеїв вирішення проблеми кожного, хто звертається до нас – це вже щоденне маленьке, але досягнення. А якщо в загальному, то варто подякувати студентству, що у такий нелегкий для держави час не лишається осторонь і активне у волонтерському русі (це і вітання бійців «великодніми кошиками», і збір коштів на планшет для нашого випускника, допомога дітям на лікування) та відкрите для співпраці (зокрема, цьогоріч було організовано Мандрівний табір «Стежками князів Острозьких», який об’єднав окрім студентства також і школярів Острозького району та м. Острога).


На твою думку, чим особлива Острозька академія, що відрізняє її від інших закладів?

На мою думку, харизматичними можуть бути не лише люди, але й міста. Для мене завжди такою таємничістю і загадковістю був повитий Острог. Тихе провінційне містечко, де життя йде своїм плином, колись змусило повірити, що саме тут, подалі від метушні великих міст, можна віднайти себе. В Острозькій академії особливо відчувається дух минувшини - це особлива атмосфера, особливі люди. Потрапивши сюди одного разу, хочеться повертатися знову і знову.


Незабаром відбудеться святкування 440 річниці від дня заснування Острозької академії. Як проходитиме святкування ювілею університету?

Святкування 440-річчя Острозької академії відзначається на державному рівні, тож заходів заплановано чимало. Деякі з них уже відбулися, інші – ще попереду. Запрошуємо до нас на гостину.

Декілька слів привітання з ювілеєм від тебе для рідного вишу

Острозька академія – більше ніж університет, це «стартовий майданчик» у великий світ для кожного із нас – її випускників. Бажаю рідній ОА завжди залишатися культурним осередком, де формує і вишколює свій інтелект нація, викладачам - натхнення до праці, а студентам - мотивації до навчання і самовдосконалення. Vivat Academia!

Наталія ГОЛОДЮК

Коментарі
22 квітня
Сьогодні
Вчора
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
16.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин