Валентин Стрілець із Розважа на Острожчині все життя нерозривно крокує із футболом

12 Листопада 2023, 12:31
Валентин Стрілець з Розважа на Острожчині нерозривно крокує все життя з футболом 558
Валентин Стрілець з Розважа на Острожчині нерозривно крокує все життя з футболом

Своє 50-річчя в неділю, 12 листопада, відзначає тренер Острозької дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ), голова громадської організації «Асоціація футболу Острожчини», організатор та учасник багатьох спортивних подій в нашій міській територіальній громаді Валентин Стрілець

Родом Валентин Володимирович із Берестечка Волинської області тепер Луцького району, а раніше – Горохівського. Навчався у місцевій школі, тренувався у міській ДЮСШ, брав участь у різних спортивних змаганнях. Найулюбленішими були турніри на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Здобувши середню освіту, вступив до Рівненського аграрного технікуму. Навчання перервав призов до лав радянської армії. Демобілізувавшись, закінчив навчання. Проте за спеціальністю не працював, а пішов служити у військову частину 3043, яка охороняла Хмельницьку атомну електростанцію, до речі, робить це й нині. Під час служби заочно навчався в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука, де здобув професію тренера, учителя фізичного виховання.

Після виходу на пенсію на громадських засадах у селі Розваж створив секцію футболу й працював із групою школярів молодших та середніх класів. Діти на районних змаганнях та товариських зустрічах здобували перемоги. Тренера помітили в Оженинській ДЮСШ й запросили його туди на роботу.

Валентин Стрілець займається з юними футболістами (має понад 60 вихованців) різного віку в Острозі, Розважі, Оженині, Хорові й МежирічіВихованці Острозької ДЮСШ під керівництвом Валентина Володимировича посіли третє місце в чемпіонаті Рівненського району серед дітей 2010 року народження (р. н.) й молодших. На аналогічній першості, але серед футболістів 2009 р. н., вибороли в напруженій боротьбі чемпіонство. Також вагомим є досягнення дітей 2011 р. н. на районній першості, де вони посіли високе друге місце. Аналогічне досягнення юні острожани 2010 р. н. вибороли в обласній першості.

Під час служби у згаданій військовій частині й тепер улюбленою справою Валентина Стрільця є футбол. З цим видом спорту він нерозривно крокує все своє свідоме життя. Грав із дитинства, за можливості ганяв кулястого в офіційних змаганнях і товариських зустрічах. У Розважі створив футбольний клуб (ФК), який регулярно брав і бере участь у чемпіонатах Острозького району та міської територіальної громади, у багатьох турнірах (футбольних та мініфутбольних) на Острожчині та за її межами, зокрема у Здолбунові, Плужному, Рівному, Нетішині та інших містах і селах України.

Під керівництвом Валентина Стрільця ФК «Розваж» став чемпіоном І чемпіонату Острозької міської територіальної громади з футболу. Були й інші досягнення названої команди як у футбольних змаганнях, так і мініфутбольних. Зокрема, розважці вже точно вибороли нагороди теперішнього ІІІ Відкритого осіннього чемпіонату Острожчини з мініфутболу (читайте на 7-й сторінці цього випуску «Замкової гори»).

За ініціативи Валентина Стрільця, його чималих зусиль та допомозі однодумців, за підтримки тодішнього Розвазького сільського голови Юрія Ягодки було споруджено один із найкращих мініфутбольних майданчиків на Острожчині. Тепер там регулярно відбуваються мініфутбольні змагання.

Крім всього написаного в попередніх абзацах, Валентин Стрілець уже чотири роки очолює Острозьку асоціацію футболу. Вона разом із представниками команд, відділом молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради (раніше, до існування району – однойменного відділу райдержадміністрації), суддівським комітетом, проводять першості району з футболу та мініфутболу, інші турніри серед дорослих та дітей. Багато організаційної та погоджувальної роботи виконує саме Валентин Стрілець і як голова федерації, і як тренер ДЮСШ.

«Велику підтримку в організаційній роботі розвитку футболу на Острожчині завжди мав і тепер маю з боку міського голови Юрія Ягодки. Завжди дитячі команди всемірно підтримує директорка Острозької ДЮСШ Тетяна Слободян. Багато допомагає в. о. начальника відділу молоді та спорту виконкому Острозької міської ради Дмитро Білюк, представники команд, які беруть участь у чемпіонатах і турнірах, члени футбольної суддівської спільноти, дорослі футболісти, батьки вихованців спортшколи. Особлива подяка чудовому колективу Острозької ДЮСШ. Завжди відчуваю їхню підтримку. І це неабияк мотивує плідно працювати, – зазначив Валентин Стрілець під час нашої розмови.

Від усіх читачів Район.Острог, газети «Замкова гора», шанувальників футболу Острожчини щиро вітаю Валентина Стрільця з поважним ювілеєм. Щиро бажаю йому перемоги України, справедливого миру, міцного здоров’я, наснаги в розвитку футболу в нашій громаді, перемог очолюваних ним команд, підтримки влади, членів футбольних команд, батьків його вихованців, підприємців краю, достатку та Божого благословення в усіх добрих справах. 

Світлини різних років взяті з фейсбук-сторінки Валентина Стрільця

 

 

 

 

Коментар
04/12/2023 Понеділок
04.12.2023