Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Марина Скомаровська
Марина Скомаровська

Вихователька з Острога Марина Скомаровська: Найважливіше у професії – це любов до дітей

13:26 28.09.2019
1610

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. У цей час формується особистість і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить не тільки від батьків, а й від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до її внутрішнього світу. З допомогою своїх вихователів дошкільники пізнають секрети навколишнього світу, учаться любити і берегти свою Батьківщину. Саме тому ця професія дуже важлива і відповідальна. І надзвичайно приємно, що молоде покоління продовжує обирати для себе цей професійний життєвий шлях.

Марина Скомаровська вже сьомий рік працює вихователькою в Острозькому дошкільному навчальному закладі № 2 «Веселка». Пані Марина народилася в Острозі, проте, після того її батьки переїхали в Нетішин. За декілька років, древнє місто знову буде вагомою частиною життя дівчини, адже саме тут вона розпочне свою трудову діяльність.

Навчалася Марина Скомаровська у Дубенському педагогічному коледжі і продовжила здобувати освіту вихователя та вчителя дефектолога у Рівненському державному гуманітарному університеті. Свою професію обрала, беручи приклад зі старшої сестри. В острозькому дитячому садочку пані Марина працює від завершення навчання. Наразі вона вихователька у середній та старшій групі. Свою роботу Марина Олександрівна цінує за щирість та любов яку дарують дітки.

«Десь два — три перших роки роботи я вдосконалювала свої вміння налагоджувати контакт із дітками та вчилася працювати із батьками. Адже основа виховання саме у родині. І важливо співпрацювати всім разом. Найцінніше у моїй роботі – це ті, непідробні емоції, які щодня можна побачити у групах. Успіх у нашій професії залежить тільки від одного – любові до дітей! Без цього у садочку працювати не можна», – уважає вихователька.

У становленні особистості вагому роль відіграє навчання. Перші знання ми отримуємо в дитячому садочку – там нас знайомлять з літерами та цифрами, там ми вчимося дружити і відстоювати свої інтереси, там закладаються навички соціальної поведінки і спілкування з навколишніми.

«Буває, чуємо від колег зі школи запитання, що ми робимо в дитсадку, мовляв, поняньчили та й усе. Але це не так. Ми вчимо дітей важливих основ. Зокрема, самостійності. Також багато уваги приділяємо розвитку пам’яті та навчанню – перші літери і цифри часто вивчать саме у садочку. Загалом важко все перерахувати»

Принагідно Марина Олександрівна зичить усім колегам, аби цю працю безкомпромісно вважали вагомою ланкою освітнього процесу, а ще натхнення, слухняної малечі, безмежної любові та енергії. Ми приєднуємося до всіх вітань пані Марини та бажаємо працівникам дошкільної освіти успіхів у всіх починаннях та гідної оцінки їхньої роботи. Будьте завжди здоровими, бадьорими, сповненими любові та добра!

Інна СОБКО,

«Замкова гора»

загрузка...
Коментарі
23 жовтня
Сьогодні
Вчора
21.10.2019
20.10.2019
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин