Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Олег Жох
Олег Жох

З часом я повернуся в спорт, – Олег Жох про свою форму та плани на майбутнє

10:22 11.07.2019
2895

Острозький рукоборець, восьмиразовий чемпіон світу, переможець чемпіонатів Європи в різних вагових категоріях Олег Жох поступово повертається до активного спортивного життя. Наприкінці червня спортсмен дав майстерклас із армреслінгу у Львові. Крім того, Олег поспілкувався з усіма охочими, а сміливці навіть могли позмагатися з чемпіоном.

Порозмовляти з Олегом Жохом змогла спортивна журналістка Вікторія Рожко. Оригінал інтерв’ю «Повернення Жоха» був опублікований у тематичній спільноті армреслерів та на особистій сторінці журналістки у «Facebook». Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими фрагментами розмови.

– Олеже, як твоя рука після реабілітації? Дуже за тебе хвилюємося, сподіваємося, усе буде ще краще, ніж до травми.

– Дякую, я теж на це сподіваюся. Зараз рука ще не в дуже хорошій формі, але вже багато вдається. Маю величезне бажання все відновити, зараз уже тренуюся. Але потрібно ще багато сил і часу, щоб відновити хоча б половину того, що було 2–3 роки тому.

У кожного з нас, спортсменів, є свій перелік чемпіонів. Думаю, у тебе є на прикметі людина, з якою хотів би позмагатися найближчим часом?

– Найбільше я б хотів позмагатися з Девоном Ларратом. Крутий суперник, із яким я колись зустрічався. Це була напружена боротьба. Тоді я програв, але хочу зустрітися з Девоном ще раз.

– Розкажи про секрети «залізного верху».

– Можливо, для цього треба залізно тренуватися? Тоді буде «залізний верх». Жодних секретів немає. Усі, хто займається спортом, знають, скільки для цього треба докласти зусиль, витратити часу. Та й, зрештою, просто треба мати величезне бажання.

– Маєш інші хобі, крім армреслінгу?

– Я люблю грати футбол. Та й загалом люблю спорт. Мені подобається спостерігати, підбадьорювати інших.

Як тобі вдається поєднувати роботу з армреслінгом?

– Робота в мене була завжди, але це ніяк не заважає тренуватися. Щодня на заняття спортом потрібно приблизно дві години. Якщо є бажання, час завжди знайдеться. Я тренуюся, коли випадає нагода: уранці чи ввечері – не важливо. Навіть годинне тренування ліпше, ніж його відсутність.Хто чи що є твоїм мотиватором у житті?

– Мабуть, я сам собі мотиватор. І, звісно, мої друзі та рідні.

Як уважаєш, чи є в Україні спортсмени, які борються з тобою на рівних, або такі, які здатні нав’язати тобі боротьбу?

– Я вже деякий час не брав участі в змаганнях. Але думаю, що Україна має чимало спортсменів, які виступають на такому ж рівні. Кожен із них може нав’язати мені свою боротьбу.

– Досі маєш бажання побороти Ципленкова?

– Звісно! Це бажання ніде й не дівалося. Якщо буде така змога, коли ми обоє повернемося у форму, зустрінемося, бо я цього досі хочу.

Було б цікавіше, якби тоді ви обоє були на піку своєї підготовки, чи не так?

– Я над цим працюю. Моє завдання – повернути форму на максимально високий рівень, який тільки можливий. Цьогоріч це, звичайно, нереально, а далі побачимо.


Твоя рука – це феномен, який має свої плюси й мінуси. Якби ти мав звичайну ліву руку, тренувався б, не покладаючи сил?

– Тренувався б. У мене звичайна права рука, але я її треную так само. Навіть маю досягнення на праву руку, хоч і не такі показні, але маю. Уважаю, що потрібно прагнути працювати, тоді все вдасться, незважаючи на руки.

Як думаєш, скільки тобі потрібно часу на відновлення?

– Багато. Головне, що я маю бажання повернутися, працюю над відновленням і мені вдається! З часом усе вийде, я повернуся і покажу хороші результати.


Щиро бажаємо Олегові, аби його плани втілилися в життя!

Розмовляла Вікторія РОЖКО

Коментарі
7 серпня
Вчора
05.08.2020
04.08.2020
03.08.2020
02.08.2020
01.08.2020