Які школи на Рівненщині отримають нове обладнання після «проблемного тендеру» на понад 34 мільйони гривень

12 Листопада 2020, 10:49
3164

Рівненське обласне управління освіти і науки, схоже, хотіло провести тендер «під одну фірму».

При цьому всіляко відбивалися від зауважень інших потенційних учасників. Це спонукало останніх звернутися до Антимонопольного комітету України, який змусив освітян прибрати дискримінаційні вимоги.

Першого вересня 2020 року, поки в школах проводили «перші дзвоники», Управління освіти і науки Рівненської ОДА оголосило тендер на закупівлю обладнання для навчальних кабінетів біології, географії, математики, фізики, хімії і STEAM-лабораторій. На усе разом заплановано – 34,4 мільйона гривень.

50 навчальних закладів області мають отримати нове обладнання, найбільше коштів витратили на обладнання для навчання фізики. Значна частина закупленого залишиться в місті Рівному.

П’ять STEAM-лабораторій отримають Обласний науковий ліцей-інтернат міста Рівне, Володимирецький районний колегіум, Вараська ЗОШ І-ІІІ ст.ст.№1, Сарненський районний ліцей «Лідер», Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст.ст. Немовицької с\р.

Із відповіді на запит активістів громадської ініціативи «За чесний тендер» ми дізнаємося від Управління освіти, що критерії вибору шкіл визначені в Наказі МОН від 10.04.2020 року №497, зокрема,що враховували загальну кількість учнів у класі, освітні програми, що реалізовує заклад, наявне матеріально-технічне забезпечення.