Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Хто він – новий керівник «Правого сектору» Рівненщини

14:36 02.10.2018
1507

Рівненський обласний осередок політичної партії «Правий сектор» має нового керівника.

Ним став молодий науковець, поет, громадський і політичний діяч Олександр Подвишенний. Ми розпитали Сашка про його призначення, плани та очікувані труднощі.

– Олександре, як ти взагалі потрапив до лав «Правого сектору»?

– До «Правого сектору» потрапив узимку 2014 року під час Майдану. З тих пір моє життя незворотно змінилося.

– Раніше ти був в.о. голови Рівненського міського осередку. Чи маєш, так би мовити, програму-мінімум на новій посаді?

– Як політичний діяч, я за основу своєї діяльності беру Програму національного визволення та державотворення Політичної партії «Правий сектор», з якою ми підемо на вибори. Звісно, що є певні локальні нюанси, але їх ми корегуємо відповідно до ситуації.

Аспірант Острозької академії очолив обласний осередок «Правого сектору»

– Бачиш себе кандидатом будь-якого рівня на майбутніх виборах?

– Я мрійник, але політична боротьба вимагає реалістичного сприйняття світу. Поки що про якісь депутатські крісла говорити рано, але, якщо партія накаже, то вибору в мене нема (сміється. – ред.).

– Наскільки важко, на твою думку, буде справлятися з організацією на обласному рівні?

– Головними труднощами на обласному рівні є питання незаконного видобутку бурштину, вирубки лісів без дозвільних документів тощо. Також ми вже тривалий час намагаємося ліквідувати фейкові структури, які прикриваючись прапорами «Правого сектора», наживаються на темі війни й довірливості людей.

– Ти очолюєш політичне крило ПС. Який нині та яким ти бачиш зв'язок із силовою частиною організації?

– Ми всіляко підтримуємо силове крило, багато ветеранів стали членами політичної партії. Думаю, коли закінчиться війна, тоді й зникне потреба в добровольцях. Тим паче, що вояки, які не перебувають на ротації, займаються громадською діяльністю, борються з криміналом тощо.

– Крім політичної діяльності, ти аспірант, поет, громадський активіст. Як удається поєднувати такі різні сфери: творчість, науку, громадську і політичну активність?

– Поєднувати не вдається. Хочеш чи ні, доводиться чимось жертвувати, насамперед, часом, власними бажаннями, інколи стосунками тощо.

– З-поміж твоїх наукових зацікавлень творчість Уласа Самчука. Де точки перетину доробку письменника й націоналістичних ідей?

– Тут усе просто: земляк, геніальний письменник, людина, яка сама себе створила. До речі, Улас Самчук був членом Організації Українських Націоналістів. Тому спільного, мабуть, чимало.


Довідково:

Олександр Подвишенний народився 14 липня 1993 року в м. Рівне.

Здобув ступінь магістра української філології в Національному університеті «Острозька академія», наразі аспірант другого року навчання цього ж вишу.

У 2015–2016 рр. служив строкову службу в ЗСУ. 2017 року стажувався в у секретаріаті Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони.

Від лютого 2018 виконував обов’язки керівника міської організації політпартії «Правий сектор»

Перебував у зоні бойових дій у складі Добровольчого українського корпусу «Правий сектор».

Коментарі

отаман

20:03 02.10.2018

а хто заднього сектору?

18 червня
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин