Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Найкращий рівень знань мають випускники Грем’яцької ЗОШ: результати ЗНО

20:41 19.08.2018
4922

Більшість цьогорічних випускників загальноосвітніх закладів складали зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Школярі Острожчини не стали винятком.

Український центр оцінювання якості освіти підбив підсумки успішності учнів на ЗНО. Пропонуємо й вам дізнатися, у яких школах району найкращі результати.

Загалом участь у ЗНО-2018 взяло 190 школярів із Острожчини, а 2017 року тестувальників було 213. Отож, середня наповнюваність класів знизилася, а успішність мала б зрости.

Учні з Острозького району обрали українську мову і літературу, історію України, математику, фізику, хімію, біологію, географію та англійську мову. Закономірно, що всі школярі складали обов’язкове тестування з української мови й літератури, а от хімію обрали лише 17 осіб.

Попри старання частина учнів Острожчини не подолала поріг «склав/не склав» і цього року не змогла вступити до закладів вищої освіти. Найбільша кількість школярів (29 осіб) не склала ЗНО з історії України, а фізику не склав лише 1 школяр із Мощаницької ЗОШ. Інші результати на діаграмі.


За підсумками статистичних підрахунків, учні тільки двох ЗНЗ району обрали всі вісім вищеперерахованих предметів – НВК «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) ім. Т.Г.Шевченка» та Плосківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст., а учні школи села Вілія складали ЗНО тільки з трьох предметів (української мови і літератури, історії України та географії).

Найвищі бали з предметів ЗНО серед учнів Острожчини були такими:

  • українська мова і література – 194 бали (Оженинська ЗОШ (ліцей)),
  • історія України – 195,5 бала (Грем’яцька ЗОШ),
  • математика – 178 балів (Вельбівненська ЗОШ),
  • фізика – 169 балів (Грем’яцька ЗОШ),
  • хімія – 164 бали (Оженинська ЗОШ (ліцей)),
  • біологія – 178 балів (Оженинська ЗОШ (ліцей)),
  • географія – 193 бали (Плосківська ЗОШ),
  • англійська мова – 189 балів (Вельбівненська ЗОШ).

Як бачимо, жоден школяр району не набрав максимальної кількості балів – 200.

Ми спробували визначити найкращу школу Острожчини за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, розміщеними на сайті УЦОЯО. Для цього обрахували середнє арифметичне значення середніх результатів учнів зі всіх предметів ЗНО.

За підсумками статистичних підрахунків найкращою стала Грем’яцька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів зі загальношкільним середнім результатом 144,1 бала. Другу сходинку посіла Плосківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів (142,2 бала), а третю – Вельбівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів (141,9 бала).

Найнижчі показники в Хорівської та Вілійської ЗОШ (125,1 і 116,1 бала відповідно).Незважаючи на освітню реформу, створення опорних шкіл та оновлення освітнього простору в багатьох закладах, результати ЗНО для Острожчини невтішні.

Незабаром на сайті будуть оприлюднені показники шкіл міста Острога. Стежте за оновленнями!

Галина МАКСИМЧУК

Коментарі
20 лютого
Сьогодні
Вчора
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин