Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Пасічник і бджоли
Пасічник і бджоли

Свято бджілок і студентів: Острозька академія святкує День народження

16:10 18.10.2018
1178

Національний університет «Острозька академія» святкує День народження – 24 річницю відновлення навчального закладу.

В університетському парку триває ярмарок, на сцені виступають талановиті студенти, на стадіоні – спортивні змагання, згодом заплановано інтелектуальне протистояння «Що? Де? Коли?» та показ фільму.

У середу, 17 жовтня, відбулося офіційне відкриття Дня університету «Урочиста академія», під час якого відзначили найкращих викладачів і студентів.

У четвер, 18 жовтня, ранок у НаУОА розпочався з молебню за Острозьку академію, професорсько-викладацький склад вишу, студентів, наше місто Острог та Україну.

Опівдні на університетському стадіоні відбувся загальноакадемічний флешмоб, про який ми розкажемо пізніше.Згодом бджілки, студенти й викладачі вишу на чолі з Ігорем Пасічником зібралися в академічному парку на традиційний ярмарок.

«Слава неповторним студентам Національного університету «Острозька академія»! Слава найкращим викладачам і професорам Національного університету «Острозька академія»! Слава Острозькій академії!» – розпочав вітальне слово ректор. Студенти підтримали його схвальними вигуками та оплесками.

Ігор Демидович коротко підсумував набутки минулого навчального року. Розповів, що викладачі оприлюднили за рік 268 фахових наукових публікацій, а студенти за кількістю перемог на олімпіадах наздогнали КНУ ім. Т. Г. Шевченка. За рік на будівництво нового корпусу НаУОА залучено 60 мільйонів гривень.


Ігор Пасічник наголосив на згуртованості академічної родини, зазначивши, що НаУОА – єдиний восьмиразовий рекордсмен Книги рекордів України з-поміж вишів та один університет, занесений до Книги рекордів Гіннеса.

Нехай соти вашого мозку в Острозькій академії завжди наповнюються знаннями, уміннями та навичками! Щоб ви сіяли добре, мудре, вічне! Бажаю, щоб наша пасіка роїлася! Щоб у нашій пасіці були тільки робочі бджоли! Щоб вам дарували солодкі поцілунки, а життя було суцільним медовим місяцем! – побажав присутнім Ігор Пасічник.Братство спудеїв Національного університету «Острозька академія» приготувало для гостей свята цікаву програму. Зі сцени в парку виступили талановиті артисти. Святковими номерами потішили Маргарита Корнійчук, яка читала поезію Ліни Костенко «Вечірнє сонце», співаки Юлія Ющак, Дмитро Головатий, Інга Шаталова та інші.

Захопливим для студентів виявився пошук захованого бджолика – спеціальної валюти святково пасіки – номіналом «20 бджоликів» з еквівалентом 100 гривень. Бджолик відшукав Владислав, студент факультету міжнародних відносин.

Як і щороку, студдекани факультетів представили на аукціон речі своїх викладачів. Одним із найцінніших лотів стала футболка від проректора НаУОА Дмитра Шевчука, яку голова Братства спудеїв Богдан Михальчук викупив за 40 бджоликів.

Охочі могли покуштувати смаколики, придбати сувеніри та пофотографуватися з бджілками.
У ці миті на стадіоні НаУОА триває футбольний матч за першість Кубку ректора. На вечір заплановано ще кілька заходів.
Далі буде…

Коментарі
17 листопада
Сьогодні
Вчора
15.11.2018
14.11.2018
13.11.2018
12.11.2018
11.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин