Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Відзнаки отримує студентка Дар'я Леськів
Відзнаки отримує студентка Дар'я Леськів

Урочиста академія: в університеті розпочали святкувати день народження

20:55 17.10.2018
1595

Національний університет «Острозька академія» розпочав святкувати свій день народження.

Заходи з нагоди 24 річниці відродження вишу зібрали працівників і студентів університету на «Урочистій академії» в середу, 17 жовтня.

Традиційно насамперед із вітальним словом до присутніх звернувся ректор НаУОА Ігор Пасічник.

Я з великою правдивою любов’ю, шаною і добросердечністю вітаю вас, дорогі колеги, мої дорогі побратими, співробітники, любі спудеї, з 24-ю річницею Національного університету «Острозька академія»! – звернувся до присутніх ректор вишу.

Ігор Демидович пригадав те, як 1994 року приїхав до Острога. Розповів, що першого року в бібліотеці вишу було лишень 420 книг, із яких 120 – бутафорні; що два подаровані комп’ютери від Брюховецького вкрали через чотири дні перебування в Острозі...

Не кількість книг у бібліотеці, не кількість комп’ютерів робить людину професіоналом, – підсумовує ректор.

З-поміж іншого, Ігор Пасічник пообіцяв узятися-таки за свої мемуари, щоб у них розповісти історію відродження Острозької академії та пригадати кожного, хто стояв біля її витоків.


Хвилиною мовчання вшанували присутні померлих зачинателів і викладачів НаУОА: Петра Андрухова, Івана Берегового, Ларису Квасюк, Анатолія Криловця, Миколу Ковальського, Мирона Кушніра, Андрія Рибака, Василя Ханенка, Світлану Шевчук, а також працівників адміністративно-господарської частини.

З нагоди свята Ігор Демидович уручив нагороди викладачам і студентам Острозької академії.

Почесними грамотами від Рівненської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток освіти Рівненщини нагородили Юлію Шулик, Світлану Олішкевич, Наталію Конопку й Миколу Романова.

Від адміністрації вишу сертифікат і премію імені Миколи Галецького отримав кращий працівник адміністративно-господарської частини Сергій Ковалишин.

З нагоди Дня університету відповідно до назазу ректора за вагомі досягнення в науковій та педагогічній праці, вихованні студентської молоді грамотами нагородили таких науково-педагогічних працівників: Анатолія Власюка, Оксану Юр’єву, Юлію Маслову, Олега Герасимчука, Богдана Новака; за сумлінну працю, професійну майстерність, участь у громадському житті університету грамотами відзначили Юрія Клебана, Людмилу Денищук, Надію Котляренко, Наталію Круглик.


За сумлінне виконання посадових обов’язків та успіхи в праці подяками нагородили Наталію Парфенюк, Наталію Малиновську, Юлію Харчук, Ольгу Дем’янчук, Наталію Іванчук, Мар’яну Фоміних, Віталія Максимчука, Миколу Близняка, Аллу Вознюк, Андрія Чумака, Світлану Годжал.

Від імені профспілкового комітету працівників НаУОА привітала голова профспілки Лариса Мініч.


За успіхи в навчанні та активну громадську діяльність грамоти вручили низці студентів.

На завершення першого святкового дня присутніх привітав ансамбль бандуристів «Рівненчанка», у виконанні якого прозвучали твори В. Івасюка, О. Смика, українські народні пісні, кавери естрадної музики тощо.
Свято продовжиться у четвер, 18 жовтня, флешмобом, традиційним ярмарком, спортивними та інтелектуальними іграми.

Коментарі
24 квітня
Сьогодні
Вчора
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин