Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Острозькій академії провели день програмування для школярів

10:43 17.10.2018
935

У Національному університеті «Острозька академія» школярі міста й району вивчали основи програмування.

У вівторок, 16 жовтня, майже півсотні учнів з Острога та Острожчини долучилися до Code.Day(). Під час заходу охочі вивчали основи програмування. Подію провели в межах тижня кодування ЄС та ініціативи «Meet and Code», спрямованої на реалізацію подій у сфері програмування для дітей та молоді.

Мета події – ознайомити школярів із основами програмування на платформі .NET та формувати в них розуміння сучасних інформаційних технологій, – каже Юрій Клебан, викладач кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій, який проводив заняття для школярів.
До заходу долучилися дві групи школярів: перша була сформована з учнів Острога, друга – з Острожчини (села Межиріч, Оженин, Хорів, Стадники, Країв, Бродів).

Під час практичних занять Юрій Клебан розповів учасникам про еволюцію мов програмування та ознайомив із основами програмування мовою C# (Сі-шарп). Після цього школярі самостійно розв'язували задачі з програмування.

Наприкінці Code.Day() старшокласники оглянули Наукову бібліотеку НаУОА, перегляну добірку літератури з програмування, а працівниця книгозбірні Наталія Денисенко розповіла учням про особливості роботи з віртуальною бібліотекою та продемонструвала оцифровані фонди.Усі учасники отримали сертифікати про участь у заході.

Підтримку Code.Day() надала низка організацій: Ресурсний центр розвитку громадських організацій ГУРТ, громадська організація «Братство спудеїв Острозької академії». Проект реалізований у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Коментарі
19 квітня
Сьогодні
Вчора
17.04.2019
16.04.2019
15.04.2019
14.04.2019
13.04.2019
12.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин