Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рівненська юстиція та «Острозька академія» підписали Меморандум про співпрацю

12:56 10.10.2018
512

Меморандум про співробітництво між Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області та Національним університетом «Острозька академія» підписала начальник управління юстиції Оксана Сальчук та ректор університету Ігор Пасічник.

Про це повідомили на сторінці у Facebook Головного територіального управління юстиції у Рівненській області/

В рамках співпраці передбачається здійснення наукової та практичної діяльності у сфері забезпечення верховенства права і свобод людини і громадянина на основі рівноправності, взаємної вигоди, дотримання загальноприйнятих норм і принципів. Також сторони домовились про реалізацію спільних заходів, проектів і програм, створення майданчика для професійного спілкування, роботи науковців, практиків і студентів.

«Сьогодні була уперше в Острозькій академії, але чула багато позитивних і гарних відгуків про навчальний заклад, професійний викладацький склад, високий рівень підготовки випускників. Та й власне сама у цьому переконана. Адже у нашому управлінні працюють випускники юридичного факультету вишу. То ж сподіваюся, що вже започаткована співпраця буде продовжуватися й надалі. І на роботу в органи юстиції будуть приходити розумні, ініціативні, активні випускники-юристи Острозької академії», - зазначила Оксана Сальчук.Коментарі
20 лютого
Сьогодні
Вчора
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин