Вельбівненці розгромили костопільський «Свиспан»

26 Вересня 2018, 11:47
Вельбівненці під час острозького дербі 3810
Вельбівненці під час острозького дербі

Відбувся 1-й тур фінального етапу футбольної першості Рівненської області. У суботу, 22 вересня, ФК «Вельбівно» завітав до Костополя на гру з місцевим «Свиспаном», який першу частину турніру завершив на 3-му місці групи А. Вельбівненці, нагадаємо, стали чемпіонами групи Б, відірвавшись від найближчих переслідувачів на 10 очок.

Із самого початку матчу наші земляки нав’язували боротьбу господарям, постійно розганяючи атаки. Уже на 7 хв. Валерій Желюк відкрив рахунок у грі. Оговтавшись від пропущеного голу, костопільці зробили декілька рейдів до володінь Максима Юрчука, але цієї суботи фарт був не на їхньому боці. На 32 хв. Сергій Непомнящий забив другий м’яч у ворота Назара Вєтрова. Такий поворот подій змусив «Свиспан» розкритися, чим і скористалися вельбівненці. За чотири хвилини до свистка на перерву Олег Груша зробив рахунок 3:0.

У перерві тренерський штаб «Свиспана» зробив потрійну заміну, але гості все одно мчали вперед, постійно дошкуляючи голкіперові суперника, який не завжди грав надійно. На 50 хв. Денис Іванішин замінив Назара Вєтрова, а вже через дві хвилини йому довелося виймати м’яч із сітки власних воріт після удару Сергія Непомнящого – 4:0. Господарі намагалися забити хоча би гол престижу, але не судилося. На 73 хв. Сергій Непомнящий зробив перший у цьому сезоні хет-трик – 5:0. Свисток Наталії Мамчур зафіксував розгромну перемогу ФК «Вельбівно».

Першість Рівненської області. Друга ліга. Фінальний етап. 1-й тур. 50 глядачів.

«Свиспан» (Костопіль) – ФК «Вельбівно» – 0:5 (0:3).

«Свиспан»: Назар Вєтров (в) (Денис Іванішин, 50), Віталій Главук, Іван Тимофєєв (Роман Шурпик, 45), Микола Окерешко, Володимир Михайлов, Сергій Мариняк (Дмитро Левчук, 46), Олег Трохимчук, Роман Прищепа (Максим Парфенюк, 46), Роман Августинович (к) (Андрій Орел, 50), Віктор Шурпик, Олександр Годун.

ФК «Вельбівно»: Максим Юрчук (в), Вадим Тишкун, Олег Груша, Сергій Ковальчук, Віталій Кравчук (к), Федір Очеретяний (Владислав Буян, 79), Владислав Міськов, Станіслав Валящук, Валерій Желюк, Юрій Гриценко, Сергій Непомнящий.

Голи: Валерій Желюк, 7, Сергій Непомнящий, 32, 52, 73, Олег Груша, 41.

Попередження: Олег Трохимчук, 20.

Головний арбітр: Наталія Мамчур (Рівне).

В інших матчах зафіксовано такі результати:

«Полісся» (Малятин) – «Локомотив» (Здолубнів) – 1:2.

«Енергія» (Володимирець) – «Лісівник» (Дубровиця) – 1:1.

«ОТГ Клевань-Оржів» – «Колос» (Рачин) – 1:1.

Після 1-го туру наші земляки одноосібно очолили турнірну таблицю, відірвавшись від найближчого переслідувача на 3 очки.

1

У суботу, 29 вересня, ФК «Вельбівно» прийматиме на своєму полі «Енергію» з Володимирця. Початок матчу о 15.00.