По три пропущені в кожному таймі: чергове фіаско «Кобри»

19 Вересня 2018, 11:40
3562

У Чорткові на стадіоні «Харчовик» острозька «Кобра» зіграла матч 7-го туру аматорського чемпіонату з місцевим «Кристалом». Гра відбулася в неділю, 16 вересня. Зважаючи на червоні картки Микити Крайчинського та Юрія Сондака, отримані в попередньому поєдинку зі СК «Хмельницький», а також перебір жовтих у Микити Шевцова, тренерський штаб зробив вимушені заміни в стартовому складі, випустивши на поле резервних гравців (польового навіть грав воротар Андрій Ліпич). Суперник острожан теж не обійшовся без дискваліфікацій – через червону картку в матчі з соснівським «Рочином» матч пропускав Ярослав Шпікула.

Перші хвилини матчу команди приглядалися одна до одної, однак чортківці більше загрожували воротам Геннадія Герасименка. У середині тайму «Кристал» почав більше пресингувати суперника, тож острожани мусили грати на межі фолу. На 26 хв. захисники «Кобри» у власному штрафному майданчику не за правилами зупинили атакувальний спурт чортківців, збивши свого екс-одноклубника Олександра Бегашова. Суддя без вагань указав на позначку. Руслан Курдас розвів воротаря і м’яч по різних кутах – 1:0. «Кристал» атакував – острожани відбивалися. На 41 хв. Руслан Курдас тонким пасом урозріз вивів Олександра Бегашова один на один, а той подвоїв перевагу господарів. Через дві хвилини розлючені гості знову сфолили в штрафному майданчику проти Руслана Курдаса. Сам потерпілий виконав вирок, хоч і Геннадієві Герасименку вдалося вгадати напрям польоту м’яча – 3:0.

На початку другого тайму тренерський штаб чортківців освіжив склад, випустивши Данила Фальковського й Андрія Кульчицького. Валентин Кочиш змушений був обходитися без замін, бо просто не було кому виходити на поле. «Кобра» намагалася забити хоча би гол престижу, але відзначитися вдалося господарям. І не раз. На 75 хв. Андрій Кульчицький учетверте розпечатав ворота острожан, замкнувши головою навіс Олександра Зозулі. Утративши надію на більш-менш гідний рахунок, «Кобра» посипалася. На 79 хв. Петро Сокіл вивів Андрія Сухецького віч-на-віч, а той нагадав острожанам відому пісню про Аргентину – Ямайку – 5:0. За хвилину до фінального свистка Максим Сурженко перехопив м’яч після подачі кутового «Кобри», накрутив суперників і ефектно зарядив по воротах Геннадія Герасименка.

Острожани вдруге програли 6:0 в аматорському чемпіонаті.

Чемпіонат України серед аматорських команд. Група 1. 7-й тур. Чортків. Стадіон «Харчовик», 300 глядачів.

«Кристал» (Чортків) – «Кобра» (Острог)6:0 (3:0).

«Кристал»: Віктор Ольховий (в), Олександр Зозуля, Денис Сотніков (Данило Фальковський, 46), Руслан Патрик, Андрій Сухецький, Владислав Іванов, Петро Сокіл, Руслан Курдас, Михайло Клим (Данило Сидоренко, 78), Максим Сурженко, Олександр Бегашов (Андрій Кульчицький, 46).

Тренер – Едуард Хавров.

«Кобра»: Геннадій Герасименко (в), Андрій Ліпич, Григорій Левенець, Микола Бидисюк, Микола Єроменко, Віталій Проць (к), Сергій Вакулін, Петро Ярмолюк, Володимир Киричук, Євгеній Данильчук, Володимир Ляшук.

Тренер – Валентин Кочиш.

Голи: Руслан Курдас, 26 (пен.), 43 (пен.), Олександр Бегашов, 41, Андрій Кульчицький, 75, Андрій Сухецький, 79, Максим Сурженко, 89.

Попередження: Іванов Владислав, 65 – Геннадій Герасименко, 22, Євгеній Данильчук, 25, Микола Єроменко, 40, Петро Ярмолюк, 46.

Суддя: Іван Заліський (Івано-Франківськ).

В інших матчах 7 туру зафіксовано такі результати:

ФК «Малинськ» – «Рочин» (Соснівка) – 3:0.

«Агрон-ОТГ» (Великі Гаї) – ФК «Ужгород» – 2:1.

«Карпати» (Галич) – «Покуття» (Коломия) – 1:0.

«ОДЕК» (Оржів) – «Тернопіль-ДЮСШ» – 4:1.

У наступному турі до Острога завітають гості з Березнівщини – ФК «Малинськ», однак уже сьогодні, 19 вересня, «Кобру» чекає непроста гра з дубровицьким «Лісівником» у Першості області.