Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Школярі з Оженина присвятили тиждень світу емоцій

13:04 17.09.2018
479

Учні Оженинської ЗОШ І–ІІІ ступенів №2 – ДНЗ упродовж тижня долучалися до пізнавально-виховних заходів «5 днів у світі емоцій».

Підготували комплекс заходів у психологічній службі ЗНЗ. Їхня мета – сформувати позитивний настрій, спонукати учнів до самопізнання через нетрадиційні форми роботи, навчити школярів відчувати внутрішній світ людини і вміти висловлювати свої почуття..

З 10 по 14 вересня учнів у кожному куточку школи чекали сюрпризи у вигляді мудрих повчань, оголошень доброти, цікавих інформаційних галерей та незвичайних завдань.

Кожен день мав свою назву та девіз: понеділок був «Днем хорошого настрою», вівторок – «День радості», середа «День щастя» і т.д. Загалом під час тижня провели заходи, що охоплюють різні види діяльності: ігри, пізнавальні вікторини, селфі-квести, конкурс малюнків на асфальті тощо.
За ці дні у школі «виросло» Дерево бажань – більшість школярів написали на листочках свої мрії, бажання та прикріпили їх до дерева,а натомість кожен міг взяти собі цукерку.

Серед учнів 5–11 класів педагоги провели «Пізнавальний квест», у якому діти могли продемонструвати та поглибити свої знання про рідну школу.Крім того, упродовж цих днів у школі діяла «Скринька довіри», у яку всі учасники навчально-виховного процесу могли вкинули записки з питаннями чи розповідями про певну проблему. Як розповідають у ЗОШ, ця скринька і надалі стоятиме у коридорі, бо виявилась хорошим способом вирішення проблем для сором’язливих учнів.

Коментарі
18 жовтня
Сьогодні
Вчора
16.10.2018
15.10.2018
14.10.2018
13.10.2018
12.10.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин