Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Стартувала програма міжкультурного навчання Острозької академії та литовського університету

13:49 14.09.2018
316

Студенти факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» спільно зі студентами Клайпедського державного університету прикладних наук, що у Литві, візьмуть участь у проекті «Давайте побудуємо міст!».

Договір про співпрацю з Клайпедським Державним Університетом Прикладних Наук і НаУОА підписаний ще 12 вересня 2016. Відповідно до документу студенти інтенсивно взаємодіють у напрямах, спрямованих на розвиток компетенцій, необхідних для активного соціального, громадського та професійного життя.

Як повідомляють на сайті НаУОА, Острозька академія та КДУПН співпрацюють у межах програми Еразмус+. Цьогоріч студентка факультету міжнародних відносин Анастасія Верховецька вже розпочала навчання у Клайпеді, а 4 студенти Клайпедського університету прибули на навчання на факультеті міжнародних відносин Острозької академії.

Інструмент проекту – це створення мосту компетенцій між молодими містами Клайпеда та Острог. Упродовж 5 днів студенти Острозької академії разом із колегами з Клайпеди візьмуть активну участь у семінарах, дискусіях, екскурсіях, іграх, неформальних заняттях, виконуватимуть самостійні роботи. Також в програмі проведення проекту в Клайпеді передбачено створення відеоматеріалів, що представлятимуть собою можливість зміцнення різноманітних компетенцій української та литовської молоді.

Коментарі
20 листопада
Сьогодні
Вчора
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
14.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин