Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Міська влада закликає острожан прибрати до свята

16:38 19.08.2018
504

Інспекція з благоустрою управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування міськвиконкому закликає острожан прибрати власні прибудинкові території та місця, прилеглі до території приватних підприємств, до Дня Незалежності України.

Такі роботи належать до благоустрою міста й повинні бути виконані відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись «Правилами благоустрою території м. Острога», затвердженими рішенням Острозької міської ради № 227 від 30 грудня 2011 року.

Щоб упорядкувати територію острожани повинні: почистити тротуари й бордюри, покосити траву, очистити паркани від рослинності, упорядкувати фасади будинків, прибрати сміття, облаштувати квітники.

Прибирання повинно бути зроблене до 23 серпня.

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Ми сподіваємося, що спільними зусиллями наше історичне місто стане ще кращим, набуде більшої ошатності. Необхідно всією громадою дбати про чистоту навколишнього середовища, турбуватися про благоустрій міста, у якому ми живемо, – каже Валентин Шавурський, начальник інспекції з благоустрою управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування.

Водночас виконавчий комітет Острозької міської ради та Острозьке комунальне підприємство «Водоканал» попереджають про заборону нагромадження гілля та залишків сухої рослинності поблизу контейнерів для збору ТПВ (відповідно до ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», п. 5.9.1 «Правил благоустрою території м. Острог», затверджених рішенням сесії Острозької міської ради № 227 від 30 грудня 2011 року).

Коментарі
20 лютого
Сьогодні
Вчора
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин