Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Лісівники Острожчини висаджують дерева влітку

14:32 16.08.2018
298

Лісівники ДП «Острозький лісгосп» вивчають сучасний досвід ведення лісового господарства.

У межах засвоєння новітньої методики ведення лісового господарства лісівники регіону наприкінці липня висадили понад 2 тис. саджанців європейської модрини. Під час висаджування використано саджанці зі закритою кореневою системою, вирощені у спеціальному торфовому горщечку, брикеті чи паперовій чашечці.

Такі саджанці вирощують на базисному розпліднику Верхівського лісництва. Систему вирощування започаткували торік, а на сьогодні в розпліднику нараховують понад 30 тис. саджанців.

Вивчаючи європейський досвід ведення лісового господарства, лісівники Острозького лісгоспу шукають шляхи, як продовжити терміни посадки лісових культур, тому й вирішили садити саджанці з закритою кореневою системою. Адже в умовах, коли саджанець знаходиться у торфовому горщечку, брикеті чи паперовій чашечці його коренева система не пошкоджується і має час для адаптації в новому середовищі, повідомляють на сайті Державного агентства лісових ресурсів.


Наступну ділянку планують засадити наприкінці серпня. Фахівці підприємства матимуть можливість порівняти результати й оцінити приживлюваність лісових культур у різні періоди, щоб у майбутньому лісівники не залежали від стислих весняних термінів посадки лісу.

Коментарі
20 листопада
Сьогодні
Вчора
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
14.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин