Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Острог у мініатюрах на листівці художника Олега Яриніча

11:20 15.08.2018
875

Художник Олег Яриніч, відомий авторськими поштовими листівками створив черговий малюнок, на якому зобразив Острог у мініатюрах.

Листівка стала однією зі серії зображень цікавих містечок України.

Раніше Олег Яриніч уже зобразив Володимир-Волинський, Гощу, Енергодар, Опішне, Коломию та інші міста.На листівці, яку пан Олег називає своєрідною картою міста зображена Замкова гора (Кругла вежа, Богоявленський собор, замок), Костел Успіння Діви Марії, Татарська вежа, Луцька брама та інші пам’ятки.

Старовинне містечко на Рівненщині (історична Волинь), відоме далеко за межами України завдяки Острозькій академії, Острозькій Біблії та численними пам’ятками сакральної і громадської архітектури. В Острозі існувала самобутня іконописна школа; лише на іконах, виконаних острозькими майстрами, на вустах святих можна вгледіти легкі посмішки. Тут стільки всього цікавого, що потрібно побачити на власні очі!

Це Вам коротенько на замітку для того, щоб викликати туристичний голод:) Будьте підготовленими, придбайте листівку, адже це Острог у мініатюрі, своєрідна карта міста, яке здатне дивувати! – прокоментував роботу художник.
У композиції листівки використано елементи книжкової графіки, фрагменти заставок і орнаментів із видань друкаря Івана Федоровича 1578–1581 рр.

Коментарі
20 лютого
Сьогодні
Вчора
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин