Біля першої школи відремонтували сходи

11 Серпня 2018, 18:07
5376

Поблизу Острозької ЗОШ №1 відремонтували проблемні сходи.

Ремонт проблемних сходів розпочали на початку липня, а профінансував роботи міський голова Острога Олександр Шикер.

Тапер дітям ходити до школи буде комфортніше.

 

Весело та кольорово: Острозька гімназія долучається до нового освітнього простору

Ходити стане зручніше
Ходити стане зручніше

Острозька ЗОШ №1
Острозька ЗОШ №1

 

Коментарі
11 Серпня 2018, 23:25
А що значить профінансував міський голова? З своєї зарплати чи як? Чи це бюджетні кошти? Пишіть зрозуміло. Конкретно, скільки пішло на цю халтуру?
11 Серпня 2018, 23:27
Дорогий читачу, у попередньому матеріалі (за внутрішнім лінком Ви, очевидно, не переходили) ми вже повідомляли, що О.Шикер профінансував ремонт за особисті кошти.<br/>Приємного вечора!
11 Серпня 2018, 23:50
Дякую!
12 Серпня 2018, 00:41
а взяти рівень і зробити на рівні, очевидно, чи то коштів, чи то чогось іншого, ментального, не вистачило.
12 Серпня 2018, 13:38
Напевне і така будівельна конструкція має конкретний термін амортизації. Я там вчився 30 років тому. Напевне, після цього потрібно було старі сходи розрушити і нові збудувати. Але то б було, певно, в 10 раз дорожче.
12 Серпня 2018, 14:05
Мер дав своїх 2,5 тис, інші кошти та матеріали, взяті з підприємців. Але про них не згадуємо, їм піару дешевого не треба) Вибори незабаром)) 10-тину краденого треба повернути громаді!)
12 Серпня 2018, 14:07
Так що чекаємо, ще багато добрих речей від мера)) бо якщо десятину має дати, то ще дуже багато має потратити))))
12 Серпня 2018, 15:26
Піар - це беззаперечно, але проблема в тому, що все робиться косметично, а значить неякісно. Взяти хоча шматок дороги до лікарні. Рік тому латали, цікаво, скільки грошей на це пішло? І знову ямиська. Як швидка з інсультним хворим довезе його? Це ж просто жах! Оце має бути пріоритетом. Напевне на цей шматок дороги з центру грошей треба менше, ніж на дорогу з Рівного, якою їздять Ундір і Корнійчук.
13 Серпня 2018, 15:21
Ви не праві, для мера поточний ремонт кращий: 1. Важко проконтролювати реальну вартість ремонту 2. Більший откат 3. Кожного року откат!<br/>І обласні депутати вибивають на дороги обласного значення або всеукраїнського. Плюс того Корнійчук не їздить в Острог, хіба на піар і на вибори! Коли вже люди зрозуміють, що він &quot;дожив&quot; на місто!