Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Острозькій академії вивчали гебраїстику та семітську філологію

14:17 08.08.2018
359

У Національному університеті «Острозька академія» впродовж трьох тижнів охочі вивчали гебраїстику та семітську філологію.

ІІІ Міжнародна літня школа з цих галузей знань, яка є продовженням Міжнародної сертифікатної академічної програми з гебраїстики та бібліїстики, відбувалася в НаУОА з 16 липня по 5 серпня.

Цьогоріч участь у роботі школи взяло понад 50 учасників з України, Білорусі, Польщі, Італії та Росії, з-поміж яких – студенти, викладачі, перекладачі, дослідники та науковці. Знаннями з ними ділилися 16 викладачів з України, США, Німеччини, Ізраїлю, Туреччини та Росії. Учасники вивчали різні мови, як-от: давньоєврейську, аккадську, арамейську, арабську, сирійську, мандейську, курдську сабейську тощо.

Серед учасників школи є і ті, що пізнають непросту мову вперше, і ті, що вже мають базові знання з гебраїстики та семітської філології.

«Мета нашого проекту – залучення до вивчення давніх семітських мов фахівців різних галузей, які займаються історією, філософією, філологією для того, щоб вони могли самостійно працювати з текстом. Вивчення таких специфічних речей, як стародавні мови, які необхідні для читання архаїчних текстів, мають бути доступними для всіх», — розповів директор Центру юдаїки при НаУОА, доцент, доктор філологічних наук Дмитро Цолін.

Розклад літньої школи складався з двох частин: основні мовні курси та додаткові лекційні курси. Перша частина охоплювала тритижневі курси, друга – короткі заняття з різних проблем семітської філології.

«Цьогоріч я вже третій раз приїхав на літню школу. Хотів би і далі вивчати старі мови. Я викладаю польську в університеті Італії, а вивчати єврейську мову — це моє хобі, тому що завжди хотів читати Біблію в оригіналі», — розповідає учасник школи Еміліано Раноккі.

Міжнародна літня школа з гебраїстики вже стала доброю традицією в стінах НаУОА.

Коментарі
20 лютого
Сьогодні
Вчора
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин