У Вельбівненському ліцеї провели спортивно-пізнавальне свято «День морозива»

У Вельбівненському ліцеї напередодні осінніх канікул провели незвичайне спортивно-пізнавальне свято «День морозива».
Про захід повідомили на сторінці закладу освіти.
«Попри осінню погоду за вікном, у нас було по-справжньому тепло й сонячно. Діти дізналися про історію виникнення морозива. Учні ліцею брали активну участь у спортивних естафетах, рухливих іграх, конкурсах та змаганнях. Команди змагалися у швидкості, спритності та винахідливості, а глядачі активно підтримували учасників. Захід пройшов у дружній атмосфері, наповненій позитивними емоціями та гарним настроєм», – коротко резюмувала захід учителька Ольга Буйністрович.










