Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Острозьких пенсіонерів інформуватимуть через смс

15:52 18.08.2018
1145

Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень.

Відтепер усі пенсіонери, які бажають так отримувати повідомлення, можуть засобами мобільного зв’язку дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків. Про це повідомляє Острозький сектор обслуговування громадян Корецького об'єднаного управління Пенсійного фонду України

За допомогою СМС-повідомлень пенсіонерам, за потреби, надсилатимуться запрошення відвідати орган Пенсійного фонду України для підтвердження або з’ясування необхідних даних.

У зв’язку з цим, усі охочі пенсіонери та застраховані особи мають завітати до Острозького сектору обслуговування громадян Корецького об'єднаного управління Пенсійного фонду України і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання СМС-повідомлень від Пенсійного фонду України.

Крім того, пропонуємо громадянам реєструватися користувачами електронних послуг ВЕБ-порталу Пенсійного фонду України, щоб мати доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків. Особи, які користуються послугами ВЕБ-порталу за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу СМС-інформування безпосередньо на порталі, не звертаючись до Пенсійного фонду.

Також дізнатись більше інформації можна на офіційному ВЕБ-сайті ПФУ: www.pfu.gov.ua, або за адресою м.Острог, пр.Незалежності,9 кабінети №102, 103, тел.2-26-31.

Коментарі
19 липня
Сьогодні
Вчора
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин