Двоє юних острожан тріумфували на турнірі з дзюдо в Луцьку

Вихованці Острозької дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) взяли участь у Відкритому турнірі з дзюдо серед юнаків (2013-2014, 2015-2016 рр. н.), присвяченому Дню прикордонника України.
Першість відбулася в Луцьку 26 квітня, зібравши на килимах близько 200 юнаків з Вінницької, Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької, Волинської областей, ДЮСШ та клубів міста Києва, Луцька, Ковеля, Шацька, Павлівки, Підгайців та Любомля. Як повідомив на сторінці «Дзюдо Рівне» Алік Іванок, у конкурентній боротьбі юні острожани завоювали дві медалі.
Матвій Божук став чемпіоном змагань – 1 місце. А Максим Божук піднявся на п'єдестал за бронзою – 3 місце.



Читайте також:
- Острог
Юні футболісти з Острога здобули нагороду на міжобласних змаганнях
- Острог
Юні спортсмени з Острожчини тріумфували на Різдвяному турнірі з дзюдо у Луцьку
- Острог
Золото і два срібла здобули вихованці Острозької спортшколи на першості області
- Острог
Вихованки Острозької спортшколи здобули дві медалі на Чемпіонаті України з дзюдо
- Острог
Острозькі боксери привезли чотири медалі з міжнародних змагань