Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

До Острога завітали учасники промотуру ЄвроВело

14:25 11.07.2018
590

Велосипедисти з України та Фінляндії завітали до Острога в рамках веломаршруту Євровело-4. Загалом їхній маршрут складає понад 700 км і охоплює шість областей: Львівську, Тернопільську, Рівненську, Хмельницьку, Житомирську та Київську. Подорож учасників промотору стартувала 7 липня, з Києва. Фінальна точка туру ‒ Краків, Польща. «Єв­ро­Ве­ло» — це сис­те­ма ве­ло­си­пед­них мар­шру­тів, по всій Єв­ро­пі їх близь­ко 17.

У четвертий день своєї мандрівки вело-туристи відкривали для себе наше місто. Про ключові історичні пам’ятки Острога розповідала для гостей керівниця Туристично-інформаційного центру Анастасія Драчук.


Через щільний графік, велосипедисти побували тільки на Замковій горі та у Музеї історії Острозької академії. Далі вони помандрували до Шумська та Кременця. Про свої враження від відвіданих міст та місцевостей учасники туру пишуть на офіційній фейсбук-сторінці. До речі, минулого року учасники цього проекту також бували в Острозі та залишились у захваті від міста та його історії.

В українській частині координатор проекту «Євровело в Україні» Олександр Папірний та велосипедист з Фінляндії Марк уже відвідали містечка Житомирської та частини Хмельницької області. Загалом промотур триватиме орієнтовно 10 днів української частиною маршруту та 7 днів польською. За сприятливих умов велосипедисти планують дістатися фінальної точки 25 липня.


Основна мета велотуру ‒ привернути увагу до питання велотуризму в Україні та облаштування української ділянки європейського вело маршруту – ЄвроВело в Україні. Під час подорожі велосипедисти роблять маркування та запис маршруту. Зауважимо, що Європейський велотур розпочинається у французькому місті Роскофф і завершується у Києві. Варто підкреслити, що велосипедисти не лише вивчають стан доріг, а й досліджують історичні та культурні особливості сіл та містечок, що знаходяться на маршруті, та можуть зацікавити європейського туриста, який останнім часом все більше виявляє інтерес до України.

;
Коментарі
23 вересня
Вчора
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин