Переляк і 50 голів знищеної птиці: жителів Татарської атакують бездомні собаки

08 Липня 2018, 17:07
5328

До редакції Район.Острог звернулися схвильовані читачі, які потерпають від атак бездомних собак.

На вулиці Татарська поблизу Джерела зграя бездомних собак не тільки лякає місцевих жителів, а й наносить неабиякий збиток у домогосподарствах: за кілька ночей собаки роздерли та з’їли понад 50 голів різної птиці – гуси, індики, кури та їхні малюки.

Собаки розгулють собі цілою зграєю. Їх на полі біля річки повно. Страшно виходити гуляти туди з дитиною. Тим більше, що вони агресивні й уже так близько добралися до будинків, – розповіла налякана острожанка.

Нагадаємо, зараз у місті триває стерилізація безпритульних тварин.

 

Про важливі події міста чи району, свої проблеми та міркування ви можете повідомляти на електронну пошту [email protected], за номером телефону  096 22 57 218 чи в будь-якій зі соціальних мереж.

Коментарі
08 Липня 2018, 20:53
Якщо лист, то де прізвища? В будь-якому випадку потрібно їх називати. Чому у вас постійно таємниці мадридского двору? А що жителі мають їх ловити і стерилізувати? Запропонуйте, що робити людям? Візьміть коментар у фахівців, зрештою... Розкажіть про ультразвукові відлякувачі. Що це це за матеріал такий? Констатували проблему і все?
08 Липня 2018, 20:57
Погоджуюсь із попереднім дописувачем. Не професійна робота.
09 Липня 2018, 00:30
Після такої писании, почнуть труїти та відстрілювати собак. Це не стаття, а висер, вибачте на слові.
09 Липня 2018, 00:47
4 речення - то чих
09 Липня 2018, 01:02
Шановні читачі, завдяки вашій активності в обговоренні, ми маємо нові відомості й завтра буде опублікований новий, більш точний матеріал!
09 Липня 2018, 01:46
Які професіАнали, Галя, стеріалізатор? Не смішить...Бродячих собак потрібно знищувати. За декілька років їх розплодилось дуже багато і стерілізація нікого результату не принесла, крім піару роботи і галочки для Галочки.
09 Липня 2018, 09:37
матеріал...
09 Липня 2018, 14:44
Я знаю дядька Володю з нового міста, який може за помірну ціну ( пляшки буде досить) позбавити всю Татарську від проблем бродячих собак, в нього радикальні, однак, дієві методи. В якщо серйозно то повністю згідний з попередніми дописувачами. Тільки відстріл, ніякої стерилізації!!! Досить тільки разок біля шинного дому пройтись (через двір) там собяцюра вже не одну людину покусала.
09 Липня 2018, 20:02
Де ж обіцяний новий, більш точний матеріал!?
09 Липня 2018, 21:04
Разом із зоозахисниками ми сьогодні побували в 5 господарствах на Татарській, поспілкувалися з людьми й зробили "живі" світлини. Зараз матеріал остаточно формується й до опівночі буде на сайті. Дякуємо за увагу!