Зниклого хлопця з Острожчини поліцейські розшукали у Хмельницькій області

14 Березня 2025, 17:07
Зниклого хлопця з Острожчини поліцейські розшукали у Хмельницькій області 1249
Зниклого хлопця з Острожчини поліцейські розшукали у Хмельницькій області

 Неповнолітнього жителя Острожчини поліцейські розшукали у Хмельницькій області.

У п'ятницю, 14 березня, близько 16:30 працівники ювенальної превенції передали хлопця в один із реабілітаційних центрів Рівненського району. Жодних протиправних дій щодо нього вчинено не було. Про це повідомила пресслужба ГУ НП у Рівненській області.

Нагадаємо, до поліції про зникнення 14-річного вихованця 13 березня близько 9 години повідомила опікунка, родина якої мешкає у Могилянах.

На пошуки парубка орієнтували особовий склад майже всіх територіальних підрозділів поліції Рівненщини та навіть сусідньої Хмельниччини. Крім того, матеріал про розшук хлопця опублікували в ЗМІ.

Вранці наступного дня поліцейські отримали інформацію, що схожого за описом неповнолітнього у день зникнення бачили у місті Шепетівка. 

Близько 9 години поліцейський сектору реагування патрульної поліції Хмельницької області у місті Полонне побачив хлопця, який розгублено йшов дорогою. Придивившись, запідозрив, що це може бути зниклий із Рівненщини, тож зупинився. Через деякий час парубка відвезли до Шепетівки, де передали ювенальним поліцейським острозької поліції. 14-річний мандрівник запевнив поліцейських, що так вчиняти більше не буде.

Коментар
21/04/2025 Понеділок
21.04.2025
20.04.2025
19.04.2025
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром

Ставайте Друзями Району

Ваші внески — це щирий жест довіри, який допомагає нам працювати незалежно й надихає на нові проєкти. Разом ми будуємо сильніше суспільство, додаючи трохи любові в кожен день!

128 із 300 учасників

Ще 172 учасників, щоб досягти мети!

Долучитися