На Острожчину прибуде кортеж із тілом загиблого Олександра Неха

У селі Слобідка Острозької громади в останню земну дорогу проведуть воїна Олександра Неха.
Траурний кортеж прибуде в громаду вранці 22 січня. Про це повідомляє Острозька міська рада.
Кортеж буде їхати в Слобідку через Острог. Орієнтовна зустріч в на міському майдані Свободи – о 9:45–10:00.
Церемонія прощання зі загиблим Олександром Нехом також відбудеться в середу, 22 січня. О 12:00 розпочнеться прощання вдома загиблого (Слобідка, вул. Велика Слобідка, 97). На 12:30 запланована заупокійна служба в храмі Слобідки
Читайте також:
- Острог
Захисник з Острожчини отримав відзнаку «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ
- Острог
Юні футболісти з Оженина та Розважа увійшли до четвірки найкращих на обласному турнірі
- Острог
У Мощаниці похоронили загиблого Анатолія Степанюка, якого чекали вдома понад півтора року
- Острог
Запалили нові таланти: на Острожчині відбувся вокальний конкурс «Юна зірка»
- Острог
У Мощаниці похоронять загиблого воїна Анатолія Степанюка