Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Острозькій академії завершилася школа академічної доброчесності

16:34 30.06.2018
340

У Національному університеті «Острозька академія» завершилася літня школа академічної доброчесності.

Сорок учасників із дев’яти областей України підбили підсумки чотириденного навчання та отримали сертифікати, які посвідчують добуті знання, у п’ятницю, 29 червня.

Підбиваючи підсумки Літньої школи академічної доброчесності, проректор НаУОА Дмитро Шевчук зауважив, що хоч подібний захід проведено в стінах вишу вперше, такі школи й семінари стануть регулярними.

Василь Жуковський, один із організаторів школи, наголосив, що всі учасники школи були надзвичайно мотивованими й уважними, успішно прослухали різновекторні різногалузеві лекції, узяли участь у колоквіумі й готові до подальшої роботи .

Сьогодні кожен із вас готовий виконати головні завдання школи – донести інформацію до керівництва своїх навчальних закладів, переконати цих людей, що академічна доброчесність – це не лише стаття в законі про освіту,а реальна річ, над якою потрібно працювати. Переконати також у тому, що там, де ви працюєте, повинен бути створений кодекс доброчесності й заснована спільнота, яка його дотримувалася б, – зазначив Василь Миколайович.

Він також оголосив, що найближчим часом буде створена «Асоціація академічної доброчесності», яку очолить Ольга Балацька.


Також слово надали Любові Гафіновій, учительці з Черкас, яка виконувала обов’язки старости навчальної групи на школі.

Я думаю, що всі ми винесли з Літньої школи академічної доброчесності такі моральні настанови, які можемо передавати різними шляхами для всіх, хто готовий слухати, – підсумувала набутий досвід пані Любов.

Усі учасники Літньої школи академічної доброчесності отримали сертифікати, які засвідчують, що вони можуть здійснювати освітню діяльність, пов’язану з академічною доброчесністю, у середніх та вищих закладах освіти.;
Коментарі
21 вересня
Вчора
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин