Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Випуск, який «пережив» трьох деканів: бакалаврам гуманітарного вручили дипломи

15:50 29.06.2018
1270

Бакалаври гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія» підвели підсумок чотирирічного навчання та урочисто склали обіцянку випускника.

Їм у четвер, 28 червня, вручили дипломи про здобуття ступеня бакалавра НаУОА.

Розпочався святковий захід із тріумфальної ходи випускників на чолі з завідувачами кафедр.


Крім друзів, батьків випускників, професорсько-викладацького складу гуманітарного факультету, на святі також були присутніми колишні декани Василь Жуковський і Дмитро Шевчук.

Сьогодні випускний у бакалаврів, особливий для них день. І для нас це особливий день тому, що ми прощаємося з тими людьми, з якими щодень працювали, які приходили в деканат зі своїми радощами й проблемами. Для вас, батьки, це щемкий день тому, що ваші діти стають справді дорослими, самостійними, самобутніми…

Дорогі випускники, не забувайте, що ми чекаємо вас не тільки через два місяці на магістерській програмі, через 5 років – на зустрічі випускників, а й значно пізніше вже з вашими дітьми, – звернувся до випускників-бакалаврів декан гуманітарного факультету Максим Карповець.

Дипломи з відзнакою випускникам гуманітарного факультету вручив проректор Дмитро Шевчук, який наголосив, що гуманітарний факультет для нього – рідний, адже свого часу він також тут навчався.


Ми з вами не прощаємося, тому що більшість із вас я сподіваюся побачити на магістерських програмах. Не прощаємося, бо ви вже є випускниками НаУОА й складаєте невід’ємну частину нашої академічної спільноти, – уважає Дмитро Михайлович.

З-поміж завідувачів кафедр першому слово надали Іванові Хом’якові, який наголосив на численних здобутках випускників у різних конкурсах та олімпіадах.

Щастя посміхається всім, але одним на зустріч, а іншим у спину. Нехай вам щастя посміхається тільки назустріч! – побажав випускникам Іван Хом’як, завідувач кафедри української мови та літератури.


Дипломи випускникам-журналістам вручала кандидатка філологічних наук, старша викладачка й кураторка Зоряна Годунок.

Я хочу, щоб ви знали, відчували й усвідомлювали не тільки сьогодні, а й завжди, що Острозька академія не вичерпується стінами, де ви навчалися, історією, традиціями, ідеями. Острозька академія – це насамперед ви, студенти, випускники. Ви – наша найбільша цінність, – каже викладачка.



Микола Зайцев, завідувач кафедри культурології, жартома наголосив, що всі присутні в залі – культурні, адже як люди мають стосунок до культури. Микола Олександрович зичив випускникам захопливої самореалізації та не забувати шляху до своєї альма-матер.


Хоч вас сьогодні й відраховують із числа студентів Острозької академії, вас не можна відрахувати з нашої душі, наших думок і переживань, – каже Надія Стоколос, завідувач кафедри релігієзнавства і теології.


Я радий, що свого часу зміг долучитися до вашого навчання, професійного становлення, формування вас як фахівців. Ви, шановні бакалаври, можете прикрасити собою будь-який університет, стати підмурівком будь-якої нації в світі, але пам’ятайте, що є Острозька академія, є Україна – сказав екс-декан гуманітарного Василь Жуковський.

Він поділився своїми спогадами про час роботи з нинішніми випускниками та побажав тим, хто не повернеться в стіни вишу плідної самореалізації.


Своїми спогадами також поділилися випускники гуманітарного, а слова вдячності виголосили присутні батьки.

Насамкінець дипломовані бакалаври виголосили обітницю випускника, у якій обіцяли дотримуватися імперативів української мови, гордо нести звання культурної людини, сповідувати вчення Аристотеля і Платона, не забувати й не видаляти з друзів викладачів вишу і як молитву відтворювати побажання щастя, везіння, Божого благословення і солодкого життя smiley


;
Коментарі
21 вересня
Вчора
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин