Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Магістри залишили стіни Острозької академії

14:01 28.06.2018
1068

У Національному університеті «Острозька академія» відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів.

Ґрадуанти всіх факультетів попрощалися з альма-матер у четвер, 28 червня.

Традиційно привітати випускників завітав Роман Василишин, меценат, голова наглядової ради НаУОА, Олександр Шикер, міський голова Острога, Елайджа Морган, доктор філософії, теології і бізнесу, професор, науковець зі Швейцарії.


Сьогодні найкращі, найтепліші, найсолодші – від Пасічника – вітання нашим ґрадуантам. Ви пройшли надзвичайно важкий шлях, складний шлях, тому що знаєте, що в Острозькій академії вчитися не так просто. Але ви можете пишатися собою. Сьогодні ми вручаємо вам не просто дипломи, а своєрідні сертифікати українського інтелігента, – сказав Ігор Пасічник, вітаючи випускників.

Ректор університету також привітав професорсько-викладацький склад із успішним завершенням навчального року й для батьків наголосив, що сьогоднішні ґрадуанти отримують диплом про вищу освіту не простого університету, а одного з найкращих в Україні.


Свої вітання також прислав друг Острзької академії Микола Жулинський, який не зміг завітати на свято.

Дипломи з відзнаками випускникам усіх шести факультетів вручив Ігор Пасічник.

Звичайні дипломи про здобуття вищої освіти вручали Роман Василишин, Олександр Шикер, Елайджа Морган.


Дорогі випускники, ви закінчили навчальний заклад, якому немає рівних не тільки на теренах України, а й у Європі. Буваючи за кордоном, розповідаючи про своє місто, помічаю, що майже ніхто не знає, що на Західній Україні є таке місто. Але всі знають, що є Острозька академія, – наголосив Олександр Шикер, міський голова Острога.


У мене півтори тисячі друзів на Фейсбуці, і всі вони тепер знають про Острозьку академію, – усміхаючись каже містер Морган. – Дорогі випускники, я щиро вітаю вас із завершенням ще одного життєвого етапу. Ви чудові! – звернувся до ґрадуантів гість із Швейцарії.

Крім того, доктору Елайджі Моргану за рішенням вченої ради економічного факультету за значний внесок у підвищення фахової підготовки НаУОА, пропагування й впровадження принципів доброчесності, виховання студентів на принципах християнської моралі присвоєно звання почесного професора кафедри економічної теорії, менеджменту й маркетингу.Насамкінець для випускників із музичним вітанням виступили учасники міжнародної школи камерної музики Соломон Маркман (Ізраїль) та Естер Абрамі (Франція).

Напутні слова ґрадуантам сказали князь Василь Костянтин і княжна Гальшка.

Від імені випускників зі словами подяки виступила Ольга Хмиз, студентка факультету міжнародних відносин, яка вручила ректорові подарунковий сертифікат для облаштування навчальних аудиторій.


Насамкінець випускники, узявшись за руки й утворивши живий ланцюг, з ректором і викладачами востаннє пройшли коридорами альма-матер.;
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин