Замість ялинки – фотозона: в Острозі встановили святкові декорації

В Острозі другий рік поспіль не встановлюють святкову ялинку на майдані Свободи.
Утім, замість ялинки цьогоріч місто прикрашає святкова фотозона. Її розмістили обабіч входу до Центру культури, дозвілля і туризму (колишній будинок культури). Мінімалістичні ялини та оленів увечері освітлюють кольорові гірлянди.
Крім того, пресслужба Острозької міської ради повідомила, що в приміщенні Центру культури, дозвілля і туризму впродовж свят також діятиме фотозона, де зробити святкові світлини зможуть усі охочі.



