Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ігор Пасічник стане радником Президента

10:35 15.06.2018
1307

Народний депутат України Олег Ляшко відвідав Національний університет «Острозька академія».

Під час зустрічі зі студентами вишу, яка відбулася в середу, 13 червня, політик зробив кілька заяв.

Політика, рейтинги – це скороминуще. Ми багато бачили політиків з високими рейтингами, рейтинги яких кудись зникали разом із політиками. Але ми маємо після себе залишати пам’ять, історію і свої справи. Найкращі справи – це потужні фундаментальні знання й здоров’я нації. Острозька академія дає глибокі фундаментальні знання, – схарактеризував НаУОА Олег Ляшко.

На зустрічі значну увагу головний радикал присвятив питанню національної ідеї та сільському господарству як головному складнику економіки країни.

Якщо ми всі виїдемо, тут ніколи не буде достойного життя, достойних зарплат і достойних пенсій для наших батьків, – уважає Олег Ляшко.

З-поміж іншого Олег Ляшко повідомив, що піде на вибори Президента.

Коли ми прийдемо до влади, насамперед реформуємо освіту. А з такими радниками, як Ігор Демидович, це буде зробити легко, – додав Андрій Лозовий, Народний депутат України, заступник голови депутатської фракції Радикальної партії.

Після виступу Олега Ляшка всі охочі могли задати політикові питання, більшість із яких стосувалися питанням мови в контексті національної безпеки, оцінці соціально-економічного стану країни, боротьбі з корупцією.


Наприкінці зустрічі ректор вручив гостям традиційні подарунки, зокрема мед від Пасічника, який Олег Ляшко відразу взявся куштувати.


Після зустрічі зі студентами й спілкування з пресою Андрій Лозовий та Олег Ляшко відвідали Студентсько-викладацький храм преп. Федора Острозького. Тут політики оглянули ікони та послухали Гімн України у виконанні університетського хору.


Насамкінець головний радикал відвідав будівництво нового корпусу Острозької академії, де поспілкувався з робітниками.


;
Коментарі

Тарас

11:30 15.06.2018

Блін, я реально повівся, що стане. вже...)

Аскет

12:29 15.06.2018

Прикро, що ніби шановна людина Ігор Пасічник чи то змушений , чи то з власної волі так запопадливо і улесливо веде себе перед такими негідниками як Ляшко, Луценко... Прикро і соромно.

Світлана

16:51 15.06.2018

Шановні, будьте ласкаві, вичитуйте свої тексти. Прикро, але мовних помилок чимало...

20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин