Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

До Острозької міської ради можна звернутися он-лайн

12:13 12.06.2018
488

Кожен громадянин для поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, відстоювання своїх прав і законних інтересів та їхнього відновлення у разі порушення, може звернутися до відповідних органів державної влади.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» охочі можуть звернутися зі зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються статутної діяльності органів влади, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Звернення може бути усним чи письмовим.

Усне звернення громадянин озвучує на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні «гарячі лінії». Таке звернення посадовець записує і реєструє.

Письмове звернення громадянин надсилає поштою або передає до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень. В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Електронна адреса для звернень до Острозької міської ради [email protected]

Також можна звернутися за посиланням.

Коментарі

Віталій

13:28 12.06.2018

Галино, вам вже взагалі нема про що писати? Звернення вже років п'ять як приймаються. І на сайті міської ради кругом є посилання. Про що стаття?
Поїдьте краще повчіться журналістиці http://ostrog.rayon.in.ua/news/73706-u-lutsku-ogolosili-nabir-na-v-litniu-shkolu-praktichnoyi-zhurnalistiki

18 січня
Сьогодні
Вчора
16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин