Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Оженин: завершився «щасливий» мовний табір

16:01 11.06.2018
444

У НВК «Оженинська ЗОШ ІІІІ ст ліцей ДНЗ» ім Т Г Шевченка впродовж двох тижнів школярі вправлялися в знанні іноземної мови, грали ігри, спілкувалися та весело проводили час.

В Оженинській ЗОШ для учнів був організований пришкільний літній мовний табір «Summer Language Camp-2018». Першого літнього дня в закладі почав діяльність загін «Happy Children».

У перші дні шлярі разом із директором Н. Хімін і вчителями Н. Ковальчук і Т. Шиндерук створили статут табору, сформували правила поведінки, вивчили девіз і табірну пісню.


Для того, щоб школярі легше могли пристосовуватися до багатомовного середовища, під час дії табору до учнів приїздили студенти Національного університету «Острозька академія», з якими всі охочі могли поспілкуватися польською та англійською мовами.


Крім вивчення мови, школярі активно включилися в культурний аспект. Напередодні Міжнародного олімпійського дня вчителі фізичної культури Т. Буян і В. Сидорчук ознайомили учнів з історією та походженням олімпійських ігор, а також провели захопливі спортивні змагання. Зокрема визначили найкращого тенісиста ЗНЗ.Для учнів початкової школи організували екскурсію до Дубна й у Тараканівський форт.


Під час роботи табору діти «відвідали» віртуальні екскурсії до Польщі і Великобританії. Також заняття в таборі містили перегляд відеофільмів, роботу над тематичними постерами, співпраця з волонтерами, екскурсії на природу, ігри й забави.


;
Коментарі
18 серпня
Сьогодні
Вчора
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин