Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Студенти й аспіранти Острозької академії отримали гранти від української діаспори

14:25 08.06.2018
285

Представники Фонду ім. Володимира Кузя «За здоровий спосіб життя» вручили студентам і аспірантам Національного університету «Острозька академія» стипендії та гранти. Фонд створений та існує на кошти Володимира Кузя — громадського і спортивного діяча української діаспори Канади, які він після своєї смерті заповів на суспільні потреби для української молоді.

Уже 21 рік поспіль представники української діаспори у Канаді відзначають десятьох найкращих спудеїв НаУОА.

Цьогоріч для вручення стипендій до університету завітали племінниця засновника Фонду ім. Володимира Кузя Віра Маланчій, співзасновник стипендії Богдан Колос і Роксолана Лемик.

Також 10 студентів отримали стипендії Товариства української мови.

«Я мав можливість познайомитися зі сім’єю Боднаруків. Це унікальні люди, які народилися в Америці, але допомагають всій Україні. Завдяки співпраці пані Віри Лукаш-Боднарук з Національним університетом «Острозька академія» упродовж останніх кількох років студенти мають можливість отримувати стипендії Товариства української мови, які надаються студентам і аспірантам, що студіюють українську мову та літературу і досягли значних результатів у навчанні, науковій та громадській діяльності», — розповідає ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник.

За активну участь у громадському, суспільно-політичному житті та науковій діяльності університету близько двадцяти студентів отримали персональний грант Фонду імені Дарії Муцак-Ковальської та Михайла Ковальського(Канада).

«Від імені студентів хочу подякувати за надану вами фінансову підтримку від канадських меценатів. Для нас, студентів, така матеріальна підтримка — це своєрідний приклад для наслідування та поштовх до покращення нашого життя та життя держави», — поділилася враженнями студентка НаУОА Тетяна Сушицька.

Автор Леся Касіяненко

;
Коментарі
16 серпня
Сьогодні
Вчора
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
09.08.2018
08.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин